Personalo ir darbo užmokesčio kursai

kaina: 109 €(376,36 Lt) vieta: Kaunas

Autoriaus pageidavimu skelbimas ištrintas!

Laukiame JŪSŲ:
2016 m. lapkričio 26 d. (savaitgaliais)

2015 m. spalio 8 d. mokymo programa įregistruota į Lietuvos darbo biržos neformaliojo profesinio mokymo programų sąrašą.
Personalo ir darbo užmokesčio kursai skirti pradedantiesiems personalo darbuotojams, administratoriams, buhalteriams ar vadovams, kuriems reikia žinių darbuotojų priėmimo, atleidimo, darbo užmokesčio apskaitos bei mokesčių, susijusių su darbo užmokesčiu, klausimais.

Šių personalo ir darbo užmokesčio kursus sudaro dvi dalys. Teorinė dalis – kurios metu nagrinėjami juridiniai klausimai susiję su personalo apskaita, nagrinėjami įvairių dokumentų pavyzdžiai. Praktinė dalis – sprendžiamas uždavinys, kurio metu pildomas darbo laiko apskaitos žiniaraštis, skaičiuojamas darbo užmokestis, pildomos deklaracijos susijusios su darbo užmokesčiu.

Baigę personalo ir darbo užmokesčio mokymus galėsite tinkamai parengti dokumentus skirtus darbuotojo įdarbinimui, atostogoms ar atleidimui. Išmoksite, kaip skaičiuoti darbo užmokestį esant mėnesinei algai, valandiniam įkainiui, priedams ir kitoms išmokoms.

Įmonės vadovas įgis puikų konsultantą, kuris padės suderinti jų priimamus sprendimus su Darbo kodekso reikalavimais. Įmonė įgis specialistą, kuris turės supratimą apie darbuotojų darbo užmokesčio apskaičiavimą ir apmokestinimą, bei įvairius juridinius klausimus.
Detaliau aprašytas nagrinėjamas mokymų temas galite rasti šiuo adresu: *****
Registracija: *****
Trukmė – 12 ak.val.
Kaina:
109 € – įprastinė kaina.
98 € - su 10% nuolaida - galioja studentams, bedarbiams, vaikus iki 3 metų auginančioms motinoms, pensininkams, neįgaliems.
Specialus pasiūlymas Administratoriams! Užsiregistravus į „Dokumentų rengimo ir apskaitos“, „Personalo ir darbo užmokesčio apskaitos“ bei "Verslo etiketo" kursus, komplekto  kaina tik 189 €
Kursai vyksta dvi dienas savaitgaliais (šeštadienį, sekmadienį) nuo 9:00 val. iki 13:45 val. arba tris dienas darbo dienomis nuo 17:30 val. iki 20:30 val.
Kontaktai:
Adresas: Savanorių pr. 347, Kaunas
Tel. nr.: *****
El. p.: *****
Registracija: *****