Nestandartinių ir kokybiškų spintų gamyba

įsiminti
kaina: 300 €(1 035,84 Lt) vieta: Kaunas
Projektuojame ir gaminame kokybiškas, nestandartines ir šiuolaikiškas spintas pagal individualius užsakovo poreikius ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje.

Patyrę ir profesionalūs specialistai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir interjerą, taip pat sekdami naujausiomis baldų dizaino ir gamybos tendencijomis, suprojektuos funkcionalius atitinkančius būsto dizainą virtuvės baldus.

Baldų gamybai naudojame tik aukštos kokybės, laminuotas plokštes bei stalviršius, kurių turime įvairių spalvų ir tekstūrų. Slenkančios sistemas gaminame su plokšte, veidrodžiu bei stiklu.

Mūsų prioritetuose yra svarbiausi kliento lūkesčiai ir poreikiai, kuriuos atliepia kokybiška ir greita gamyba, protinga kaina.

Jeigu turite nestandartinę svajonę kurią norite įgyvendinti savo namuose, specialistai Jums suprojektuos ir pateiks spalvotą versiją.

Dirbame be išeiginių dienų, atvykstame Jums patogiu laiku. Suteikiama 24 mėn. garantija

Kontaktinis numeris: +37060779881
nestandartiniu ir kokybisku - nuotrauka 1 nestandartiniu ir kokybisku - nuotrauka 2 nestandartiniu ir kokybisku - nuotrauka 3 nestandartiniu ir kokybisku - nuotrauka 4 nestandartiniu ir kokybisku - nuotrauka 5 nestandartiniu ir kokybisku - nuotrauka 6 nestandartiniu ir kokybisku - nuotrauka 7 nestandartiniu ir kokybisku - nuotrauka 8