Apsaugos sistemų montavimas UAB Lycosa electronics

kaina: 1 €(3,45 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Siūlome ir diegiame įvairių tipų apsaugos sistemas įvairioms erdvėms ir patalpoms *****namams, administraciniams pastatams, ligoninėms, mokykloms, gamykloms, pramoniams objektams, stadionams, prekybos ir pramogų centrams bei k.t.***** Galite rinktis iš plataus spektro aliarmo*****apsaugos daviklių pasirinkimo: judesio, durų atidarymo, stiklo dūžio, reaguojatys į vibraciją, vandens ar dujų nutekėjimą. Papildomai priskiriamos tokios paslaugos kaip prijungimas prie apsaugos tarnybų, skambutis*****pranešimas šeimininkui aliarmo*****įsilaužimo metu bei kitos naudingos funkcijos.

Telefonas: *****; *****

Trumpai apie apsaugos sistemas:

Judesio daviklis – reaguoja ir siunčia signalą į apsauginės signalizacijos centralę, jei jutiklio aprėpiamą *****kontroliuojamą***** zoną pažeidžia/kerta judantis objektas.

Valdymo pultelis – skirtas būsto apsauginės signalizacijos valdymui. Apsauginė signalizacija yra įjungiama ir išjungiama klaviatūroje surenkant tam tikrus, iš skaičių susidedančius kodus.

Apsauginės centralės – tai signalizacijos prietaisas, kuris gauna ir apdoroja iš įvairių tipų jutiklių gaunamus signalus, įjungia ir išjungia signalizuojančius prietaisus, priklausomai nuo gaunamų signalų, formuoja pranešimą apie pavojų ir perduoda jį į apsaugos tarnybos centrinį stebėjimo pultą.

Sirenos – būna vidinės ir/arba išorinės. Butuose dažniausiai įrengiama tik vidinė sirena, namuose/kotedžuose – vidinė ir išorinė sirenos arba tik išorinė sirena. Šio prietaiso paskirtis – įspėti apie būsto perimetro pažeidimą. Sirenos ima skleisti garsinį signalą gavusios pranešimą apie pavojų iš apsauginės signalizacijos centralės ***** lango stiklo išdaužimas, durų/langų atvėrimas, gaisras ir kt.*****.
apsaugos sistemu montavimas - nuotrauka 1