Kokybiškų vaikų/jaunuolio kambario baldų gamyba

įsiminti
kaina: 250 €(863,20 Lt) vieta: Kaunas
Kokybiškų vaikų/jaunuolio kambario baldų gamyba
Interjeras vaiko kambariui? Kokio amžiaus bebūtų vaikas, paauglys ar jaunuolis – savo kambario dizaineriu turi gali būti jis pats, ji pati.

Vaikai atėjo į gyvenimą realizuoti savo idėjas, savo tikslus, savo svajones. Vaikino ar merginos kambario interjeras – tai jaunuolio, vaikino ar merginos sielos atspindys veidrodyje. Tai viena iš asmenybės idėjų, minčių projekcijų erdvėje ir plokštumose. Kokios galbūt kvailos, beprasmiškos, per drąsios idėjos beknibždėtų jų galvose, leiskime joms atsiskleisti ir realizuotis.Neapvilkime jais savo vaikų.

Mūsų prioritetuose yra svarbiausi kliento lūkesčiai ir poreikiai, kuriuos atliepia kokybiška ir greita gamyba, protinga kaina.

Jeigu turite nestandartinę svajonę kurią norite įgyvendinti savo namuose, specialistai Jums suprojektuos ir pateiks spalvotą versiją.

Baldų gamybai naudojame tik aukštos kokybės, laminuotas plokštes bei stalviršius, kurių turime įvairių spalvų ir tekstūrų. Slenkančios sistemas gaminame su plokšte, veidrodžiu bei stiklu.

Dirbame be išeiginių dienų, atvykstame Jums patogiu laiku. Suteikiama 24 mėn. garantija

Kontaktinis numeris: +37060779881
kokybisku vaiku jaunuolio - nuotrauka 1 kokybisku vaiku jaunuolio - nuotrauka 2 kokybisku vaiku jaunuolio - nuotrauka 3 kokybisku vaiku jaunuolio - nuotrauka 4 kokybisku vaiku jaunuolio - nuotrauka 5 kokybisku vaiku jaunuolio - nuotrauka 6 kokybisku vaiku jaunuolio - nuotrauka 7 kokybisku vaiku jaunuolio - nuotrauka 8