Nestandartinių miegamojo baldų gamyba

įsiminti
kaina: 300 €(1 035,84 Lt) vieta: Kaunas
Miegamasis – tai poilsio ir ramybės zona. Geras poilsis būtinas žmogaus sveikatai. Tik gerai pailsėjęs žmogus gali efektyviai dirbti, energingai leisti laiką, turėti visavertį gyvenimą. Miegamojo baldai yra pagrindinis elementas, paversiantis Jūsų miegamąjį Jei nesugalvojate kaip įrengti savo miegamąjį - ne bėda. Patyrę ekspertai suprojektuos norimą komplektą.Tai leis sutaupyti laiko ir energijos, nesukant galvos kaip stilingai įrengti savo miegamąjį. O jei norite kažko dar ar tiesiog mėgstate viską daryti patys, galite tiesiog užsisakytį vieną iš miegamojo baldų elementų : lovų, spintų, komodų, spintelių, pakabinamų lentynėlių, lentynų, spintelę prie lovos, tualetinių, žurnalinių, Tv staliukų.

Mūsų prioritetuose yra svarbiausi kliento lūkesčiai ir poreikiai, kuriuos atliepia kokybiška ir greita gamyba, protinga kaina.

Jeigu turite nestandartinę svajonę kurią norite įgyvendinti savo namuose, specialistai Jums suprojektuos ir pateiks spalvotą versiją.

Baldų gamybai naudojame tik aukštos kokybės, laminuotas plokštes bei stalviršius, kurių turime įvairių spalvų ir tekstūrų. Slenkančios sistemas gaminame su plokšte, veidrodžiu bei stiklu.

Dirbame be išeiginių dienų, atvykstame Jums patogiu laiku. Suteikiama 24 mėn. garantija

Kontaktinis numeris: +37060779881
nestandartiniu miegamojo baldu - nuotrauka 1 nestandartiniu miegamojo baldu - nuotrauka 2 nestandartiniu miegamojo baldu - nuotrauka 3 nestandartiniu miegamojo baldu - nuotrauka 4