Nestandartinių kampinių spintų gamyba

kaina: 250 €(863,20 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Nestandartinės kampinės spintos gaminamos iš LMDP pagal suderintus su užsakovais brėžinius.
Mes užsiimame nestandartinių baldų gamyba Kaune, galime pagaminti pageidaujamų matmenų, spalvos, dizaino, vidaus išplanavimo kampinę spintą.

Patyrę ir profesionalūs specialistai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir interjerą, taip pat sekdami naujausiomis baldų dizaino ir gamybos tendencijomis, suprojektuos funkcionalius atitinkančius būsto dizainą virtuvės baldus.

Baldų gamybai naudojame tik aukštos kokybės, laminuotas plokštes bei stalviršius, kurių turime įvairių spalvų ir tekstūrų.

Mūsų prioritetuose yra svarbiausi kliento lūkesčiai ir poreikiai, kuriuos atliepia kokybiška ir greita gamyba, protinga kaina.

Jeigu turite nestandartinę svajonę kurią norite įgyvendinti savo namuose, specialistai Jums suprojektuos ir pateiks spalvotą versiją.

Dirbame be išeiginių dienų, atvykstame Jums patogiu laiku. Suteikiama 24 mėn. garantija

Pristatome į visus Lietuvos miestus
Kontaktinis numeris: *****
nestandartiniu kampiniu spintu - nuotrauka 1 nestandartiniu kampiniu spintu - nuotrauka 2 nestandartiniu kampiniu spintu - nuotrauka 3 nestandartiniu kampiniu spintu - nuotrauka 4 nestandartiniu kampiniu spintu - nuotrauka 5 nestandartiniu kampiniu spintu - nuotrauka 6 nestandartiniu kampiniu spintu - nuotrauka 7 nestandartiniu kampiniu spintu - nuotrauka 8