Ofiso baldų projektavimas ir gamyba

įsiminti
kaina: 300 €(1 035,84 Lt) vieta: Kaunas
Nestandartinių biurio baldų gamyba
Gerai įrengtas biuras gerina įmonės įvaizdį bei motyvuoja darbuotojus didinant jų produktyvumą. Daug ir ilgai dirbant svarbu, kad atmosfera biure neslėgtų, o baldai esantys jame būtų patogus ir lengvai naudojami. Čia rasite klasikinio, įprasto ar modernaus stiliaus baldų komplektus.

Mūsų prioritetuose yra svarbiausi kliento lūkesčiai ir poreikiai, kuriuos atliepia kokybiška ir greita gamyba, protinga kaina.

Jeigu turite nestandartinių lūkesčių, kuriuos norite įgyvendinti savo biure, specialistai Jums suprojektuos ir pateiks spalvotą versiją.

Baldų gamybai naudojame tik aukštos kokybės, laminuotas plokštes bei stalviršius, kurių turime įvairių spalvų ir tekstūrų. Slenkančios sistemas gaminame su plokšte, veidrodžiu bei stiklu.

Dirbame be išeiginių dienų, atvykstame Jums patogiu laiku. Suteikiama 24 mėn. garantija

Pristatome į visus Lietuvos miestus.
Kontaktinis numeris: +37060779881
ofiso baldu projektavimas ir - nuotrauka 1 ofiso baldu projektavimas ir - nuotrauka 2 ofiso baldu projektavimas ir - nuotrauka 3 ofiso baldu projektavimas ir - nuotrauka 4 ofiso baldu projektavimas ir - nuotrauka 5 ofiso baldu projektavimas ir - nuotrauka 6 ofiso baldu projektavimas ir - nuotrauka 7 ofiso baldu projektavimas ir - nuotrauka 8