Komercinių patalpų baldų projektavimas bei gamyba pagal užsakymą

įsiminti
kaina: 300 €(1 035,84 Lt) vieta: Kaunas
Pagal individualius užsakymus, projektuojame ir gaminame komercinius baldus. Tai yra specializuotus baldus barams, kavinėms, viešbučiams, sporto ir laisvalaikio centrams, švietimo ir kitoms įstaigoms.

Pagrindinė komercinių baldų užduotis – patrauklumas, pritraukti pirkėjo,kliento ar lankytojo dėmesį. Interjerinio sprendimo ir konstruktyvių ypatybių vidinio parduotuvės dizaino svarba labai didelė ir atsižvelgiant į klientus ir parduotuvės lūkesčius negali būti ignoruojama.

Parduotuvių baldai dažnai gaminami pagal individualius projektus. Jų kūrimas tikras iššūkis ir kūryba. Patyrę dizaineriai gali sukurtį originalų parduotuvės dizainą, integruoti įrangą pagal bendrą prekybos centro koncepciją. Sukurti pagal visus reikalavimus ir standartus tokie baldai lemia, kaip vyks pardavimas, kokie bus pirkėjai, ar jie sugrįš į parduotuvę. Taigi nestandartinius baldus pagal individualų užsakymą galima drąsiai vadinti parduotuvės veidu. Fasadas ir vitrina kviečia praeivius užsukti, o vidaus baldų dizainas ir išdėstymas veikia klientų psichologiją, sukelia norą apsipirkti.

Baldus gaminame iš įvairių rūšių, spalvų bei tekstūrų plokščių.
Slenkančios sistemas gaminame su plokšte, veidrodžiu, stiklu.

Mūsų prioritetuose yra svarbiausi kliento lūkesčiai ir poreikiai, kuriuos atliepia mūsų įmonės teikiama kokybiška ir greita gamyba, protinga kaina.

Jeigu turite nestandartinę svajonę kurią norite įgyvendinti savo svajonę namuose, kompetetingi specialistai Jums suprojektuos ir pateiks spalvotą versiją.

Dirbame be išeiginių dienų, atvykstame Jums patogiu laiku. Suteikiama 24 mėn. garantija

Kontaktinis numeris: +37060779881
komerciniu patalpu baldu - nuotrauka 1 komerciniu patalpu baldu - nuotrauka 2 komerciniu patalpu baldu - nuotrauka 3 komerciniu patalpu baldu - nuotrauka 4 komerciniu patalpu baldu - nuotrauka 5 komerciniu patalpu baldu - nuotrauka 6 komerciniu patalpu baldu - nuotrauka 7 komerciniu patalpu baldu - nuotrauka 8