Spintos su slenkančiom sistemom pagal kliento poreikius

kaina: 300 €(1 035,84 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Slenkančios sistemos, kiekvieno šiuolaikinio būsto atributas, kadangi suteikia modernumo, erdvės ir patogumo. Šie novatoriški sprendimai vis daugiau pasiteisina būsto interjere.

Todėl jeigu norite atsinaujinti ir padaryti būste daugiau erdvės, siūlome pasinaudoti šiuo praktišku pasiūlymu įsirenginėjant savo būstą, namus ar apartamentus.

Mūsų prioritetuose yra svarbiausi kliento lūkesčiai ir poreikiai, kuriuos atliepia kokybiška ir greita gamyba, protinga kaina.

Jeigu turite nestandartinę svajonę kurią norite įgyvendinti savo namuose, specialistai Jums suprojektuos ir pateiks spalvotą versiją.

Baldų gamybai naudojame tik aukštos kokybės, laminuotas plokštes bei stalviršius, kurių turime įvairių spalvų ir tekstūrų. Slenkančios sistemas gaminame su plokšte, veidrodžiu bei stiklu.

Dirbame be išeiginių dienų, atvykstame Jums patogiu laiku. Suteikiama 24 mėn. garantija.

Pristatome į visus Lietuvos miestus.

Kontaktinis numeris: *****
spintos su slenkanciom - nuotrauka 1 spintos su slenkanciom - nuotrauka 2 spintos su slenkanciom - nuotrauka 3 spintos su slenkanciom - nuotrauka 4 spintos su slenkanciom - nuotrauka 5 spintos su slenkanciom - nuotrauka 6 spintos su slenkanciom - nuotrauka 7 spintos su slenkanciom - nuotrauka 8