Lengvos ir rgeitos skyrybos

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Skyrybų procesas bendru sutarimu prasideda nuo dokumentų parengimo ir pateikimo teismui. Kai asmenys santuoką nutraukia bendru sutarimu dėl visų skyrybų pasekmių jie susitaria dar iki dokumentų pateikimo teismui. Jei sutuoktiniai dėl skyrybų pasekmių nesusitaria, tuomet vienas iš sutuoktinių į teismą kreipiasi ieškinio tvarka. Pagrindiniai klausimai dėl kurių turi susitarti sutuoktiniai nutraukdami santuoką bendru sutarimu yra:

Sutuoktinių pavardės po santuokos nutraukimo;
Turto padalijimo klausimas;
Vaikų gyvenamosios vietos klausimas;
Vaikams skiriamo išlaikymo dydis;
Kredito klausimai (jei yra).
Santuokos nutraukimas bendru sutarimu tai greitos ir pigios skyrybos!

Skyrybos vieno sutuoktinio prašymų yra nagrinėjamos apylinkės teisme pagal atsakovo gyvenamąją vietą, o esant tam tikroms išimtims pagal ieškovo gyvenamąją vietą. Teikdamas prašymą nutraukti santuoką dėl kito sutuoktinio kaltės asmuo privalo įrodyti sutuoktinio kaltę, kitu atveju gali būti pripažįstama, kad santuoka iširo dėl abiejų sutuoktinių kaltės.

Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės vyksta taip pat vieno iš sutuoktinio prašymu. Nagrinėdamas prašymus dėl santuokos nutraukimo teismas turi teisę vieno iš sutuoktinio prašymu arba kitais įstatyme numatytais atvejais skirti šešių mėnesių sutuoktinių susitaikymo terminą. Jei per šį laikotarpį sutuoktiniai susitaiko, skyrybų procesas nėra atnaujinamas.

Mūsų biuras ne tik konsultuoja klientus, parengia visus skyrybų dokumentus, bet ir pateikia juos teismui.

Mūsų biuras klientą atstovauja nuo pirmo susitikimo iki ištuokos liudijimo gavimo!

Plačiau: *****
lengvos ir rgeitos skyrybos - nuotrauka 1