Parduodu ***** VBE lietuviu kalbos iskaitu potemes

kaina: 4,34 €(14,99 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Sveiki,

parduodu kultūros *****,*****,*****,*****,*****,***** ir literatūros ***** potemę. Visas potemes patikrino Lietuvių kalbos mokytoja ir įvertino geriausiais balais.
Taip pat rašau kalbas kitoms potemėms. Jei dar neišsirinkot potemės, galėsiu pakonsultuoti ir patarti.

Susisiekti galite per el. paštą: *****

LITERATŪRA

*****. „Kiekvienas individas privalėtų bent vieną poetą pažinti nuo pirmo iki paskutinio lapo: jei ne kaip vadovą po pasaulį, tai kaip kalbos matą" *****Josifas Brodskis*****. Kurį poetą jūs norėtumėte pažinti nuo pirmo iki paskutinio lapo? Kodėl? Pagrįskite savo mintis konkrečiais pavyzdžiais. Apei Mačernį

KULTŪRA

*****. Šiandien kalbama apie jaunystės kultą – visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę, neigiančią senatvę?

*****. Informacinėje visuomenėje, pasak prof. Sauliaus Kanišausko, klesti anoniminė kultūra, nes tie, kurie sėdi „šiapus" kompiuterio ekrano stiklo, regi pasaulį tik „anapus stiklo" – nuasmenintą, negyvą, anoniminį. Ar anoniminė kultūra yra grėsmė tradicinei kultūrai? Pagrįskite savo mintis konkrečiais pavyzdžiais.

*****. Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų stilistiką, informatyvumą, profesionalumą.

*****. UNESCO Pasaulio paveldo konvencija apibrėžia, kas yra pasaulinės reikšmės gamtos ir kultūros paveldas. Ką jūs manote apie šios taptautinės organizacijos paveldosauginę veiklą Lietuvoje, saugomus objektus ir to saugojimo svarbą Lietuvai?

*****. Ką jūs manote apie savanorius – apie besiplečiančią dovanojimo kultūrą, ypač vartojimo kultūros kontekste?

*****. Šiandien vis dažniau prabylama apie skaitmeninę knygą vietoj įprastos. Ką jūs manote apie knygą skaityklėje skaitymo kultūros požiūriu? Kokių permainų žmogui gali atnešti tokie pokyčiai?