Saziningiems zmonem

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Turi saskaita? Gauk pinigu. TAI NE APGAULE – TAI NEBLOGAS BUDAS UŽSIDIRBTI !!! Manau jokios apgaules, tik lengvas budas uždirbti pinigus. Aš susigundžiau ir pradejau, žiuresiu kas iš to išeis. Na kadangi, budamas tikras lietuvis netikejau iki šiol tom internetinem nesamonem, kur skelbiama apie lengvus pinigus, tarkim reklaminiu puslapiu lankymas ir už tai gaunami pinigai. Šis budas tikrai rizikingas, nes gali visa menesi vartyti puslapius ir nieko negauti. Bet vis badydavo akis skelbimai apie išleistus 12 litu, ir pamaniau, bala nemate, – vistiek teleloto bilietams išleidžiu daugiau per menesi ir nieko nelaimiu. Tad pervedžiau viena vakara žmonems po tuos 2 litukus. Parašiau vietoj šeštojo saskaitos numerio savosios saskaitos numeri ir pradejau talpinti kituose skelbimuose bei forumuose. Galiu pasakyti, kad prie interneto pasedejau geras 2 valandas, talpindamas teksta ivairuose forumuose ir portaluose. Tikejausi kad tuoj prades byreti pinigai. Toli gražu taip nebuvo. Ir rytojaus diena, ir kita diena mano saskaita buvo tušcia. Pamaniau, va ir pasimoviau ant kažkokios nesamones ir tik laika sugaišau. Numojau ranka ir pamiršau tuos 12 litu. Po menesio kažkaip sugalvojau prisijungti prie savo saskaitos, o ji buvo pasipildžiusi beveik 1000 Lt. Ir tai tikrai nebuvo kažkokios planuotos pajamos. Džiaugsmas buvo neapsakomas, kaip milijona buciau laimejes.
Taigi, ka tu turi daryti? Yra tiksli instrukcija, kuria reikia sekti ir pinigai neprivers taves laukti . Tai tik bankine pinigu pervedimo operacija ir jusu išlaidos yra tik 12 litu. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu sažiningumo – visi paprasciausiai daro paslauga vienas kitam (visi duoda ir visi gauna).
Yra trys paprasti, bet rimti žingsniai: 1. .Jei neturi banko saskaitos, tai tau reikia ja atsidaryti banke. (žinau, kad toks dalykas iškart kvepia afera, bet kiekvienam žmogui reikalinga banko saskaita – juk ten pinigai saugesni). 2. .Pervesti i kiekviena iš žemiau nurodytas saskaitas po 2 litus (na, juk reikia kažka ir duodi kad gautum). Gavejo vardo laukelyje irašote bet ka pvz: KOLEGA ir tai padarysite be problemu. 3. Belieka laukti pinigeliu (geriau nelaukit, bus smagiau kai netiketai juos gausit).
Visa tai ivykdes, tu padarei paslauga šiems šešiems žmonems, o svarbiausia, po to tokia pat paslauga jums darys kiti žmones. Štai saskaitu numeriai, i kuriuos tu turi pervesti po 2 litus:
1. LT *****831 2521
2. LT *****618 7901
3. LT *****861 5385
4. LT *****062 6946
5. LT *****573 8905
6. LT *****424 8727
Dabar, kai jau pervedei pinigus, išbrauk iš sarašo pirma numeri, pernešk visus saskaitu numerius viena vieta aukštyn, o likusioje laisvoje šeštoje pozicijoje irašyk savo saskaitos numeri. Na, o dabar išplatink ši straipsni forumuose, skelbimuose, naujienu juostose, taip pat gali pasidalinti su draugais ir artimaisiais. Kuo daugiau žmoniu pasieks informacija apie ši straipsni, tuo didesnes bus tavo pajamos! Ši sistema visame pasaulyje klesti del dalyvaujanci žmoniu sažiningumo ir rimtumo. Ir kuomet pasieksi aukštesne eilute, gausi nemažas pinigu sumas – tai kainuoja tik 12 litu ir kelias minutes darant pervedimus. O po to belieka tik stebeti kaip plaukia pinigeliai. Tad neatidek to rytdienai. Suprantu, jog šie pinigai gali daugeliui jusu labai padeti per ekonomine krize. Užsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas – pinigai!!! Kas nerizikuoja, tas negeria šampano.