Merginoms

vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Kuri norėtu šitokio sekso parašykite man į el. paštą ***** (Kaunas ) *****
KUNILINGO TECHNIKA: 3 ŽINGSNIAI IKI PALAIMOS

Kunilingas, viena geidžiamiausių sekso formų tarp moterų. Tačiau mokėti patenkinti moterį oraliniu būdu gali būti ne taip paprasta. Biseksualios moterys bene geriausiai išmano kunilingo techniką . Galbūt dėl šios priežasties viena populiariausių moters erotinių fantazijų - seksas su kita moterimi.
Tačiau iš tiesų, visai nesvarbu, ar esate vyras , ar moteris, šios intymios vietos laižymo technikos gali išmokti kiekvienas ir labai greitai.

Taigi, pradėkime…

1. Atminkite, kad preliudija – pirmas žingsnis gero sekso link. Todėl jei nutarėte palepinti savo moterį oraliniu, pradėkite nuo viršutinės kūno dalies. Bučiuokite ausis, kaklą, krūtinę ir lūpomis ir pirštais judėkite žemyn.

2. Eikite prie klitorio ir nepamirškite pirštukų. Jie padės geriau užčiuopti tą mažą žiedelį. Kada liežuviu pajusite klitorį, įsivaizduokite, kad jis, tai laikrpodžio ciferblato centras. Tada liežuviu judėkite lėtai pagal laikrodžio rodyklę ir ties kiekviena valanda atlikite masažuojantį veiksmą apie 5 sekundes.

3. Vėliau tempą galima padidinti , o judesio kryptį pakeiskite (judėkite prieš laikrodžio rodyklę).

Darant kunilingą, technika yra labai svarbi, tačiau atminkite, kad kiekviena moteris yra labai skirtinga ir darydami tai, turėtumėte sekti jos elgesį , dejones ar pasyvumą. Tobulas derinys, jeigu partneriai šia tema nebijo kalbėtis ir pati moteris akto metu gali ištarti, pakonsultuoti, pakreipti reikiama linkme savo partnerį. Tai kaip reikiant palengvina darbą Jam!