Siaudu (pjuvenu) granuliu linija OGM-1.5

kaina: 115 848,01 €(400 000 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Granuliavimo presas OGM-1.5 skirtas granulių gamybai iš medienos pjuvenų, šiaudų, žolės miltų, durpių, kombinuotų pašarų, paukščių mėšlo, cukraus gamybos atliekų ir kitų žaliavų.

Veikimas:
Paruošta žaliava transporteriu paduodama į bunkerį, iš kurio dozatoriumi tolygiai į maišytuvą. Maišytuve žaliava, intensyviai maišant, sudrėkinama vandeniu arba garu kol pasiekiamas granuliavimui reikiamas drėgnumas. Iš maišytuvo sudrėkinta masė patenka į presą. Tarp besisukančios matricos ir presuojančių valcų patekusi masė yra stipriai spaudžiama pro matricos skylutes. Tokiu būdu gaunamos granulės. Suformuotos karštos ir netvirtos granulės per noriją patenka į šaldytuvą. Šaldymo metu, pašalinus nereikalingą drėgmės kiekį, gaunamos norimo tvirtumo granulės. Atšaldytos granulės rūšiuotuve išrūšiuojamos: kokybiškos - laisvai byra per iškrovimo angą, o nesusiformavusios - nusiurbiamos į cikloną, iš kurio keliauja į presą papildomam presavimui.

Pagrindinės sudedamosios dalys: presas, sraigtinis transporteris, bunkeris, šaldytuvas- rūšiuotuvas, ciklonas, norija, elektros spinta, dozatorius-maišytuvas
siaudu pjuvenu granuliu linija - nuotrauka 1 siaudu pjuvenu granuliu linija - nuotrauka 2