Darbas padavėjoms ir indų plovėjoms Kipre!!!

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

DARBAS KIPRE padavėjoms ir indų plovėjoms 2012 m. sezonui Padavėjoms:Būtina šnekamoji anglų ir rusų kalba bei nors minimali patirtis.
Indų plovėjoms: pageidautinos darbščios ir tvarkingos nuo ~40 metų darbuotojos. Anglų arba rusų kalbos pagrindai.
Darbdavys siūlo: nemokamą apgyvendinimą, maitinimą.
Atlyginimas: pirmus 1 - 2 mėn. 27 EUR/dieną, paskui 30 EUR/dieną. Taigi, per mėnesį galite užsidirbti 750 - 900 EUR, priklausomai nuo laisvų dienų skaičiaus + arbatpinigiai. Galima turėti 2 - 4 laisvas dienas per menesį. Dirbama 9 val. per dieną + pertraukos.
Darbo pradžia - kovas, balandis, gegužė, o pabaiga galima rugsėjį, spalį, lapkritį. Todėl šis pasiūlymas tinka studentams!

Taip pat jau dabar registruojame ir rezervuojame vietas baseinų ir vandens atrakcionų gelbėtojams; padavėjams; barmenams; virėjams; virtuvės darbuotojams; kambarinėms; indų plovėjoms; pardavėjoms; ūkvedžiams; sodininkams; apsaugininkams; animatoriams; atlikėjams; muzikantams ir daug kt. pozicijų! Siųskite CV ir nurodykite savo pageidavimus ir garantuotai Jums turėsime pasiūlymų!

Jūsų CV ANGLŲ KALBA su nuotrauka pilnu ūgiu laukiame el. paštu *****, prašome nurodyti pageidaujamą POZICIJĄ ir galimą išvykimo DATĄ. Daugiau informacijos: biure Gedimino pr. 28/2, Vilnius (II aukštas), tel. ***** *****, *****, , *****.
UAB BALTIC UNION,
Skype: aleksandra.balticunion
Adresas: Gedimino pr. 28/2, LT-01104 Vilnius.
Įėjimas per ,,Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga“, II aukštas.
Svetainė: *****
Facebook: *****
darbas padavejoms ir indu - nuotrauka 1