LEDAINIŲ SAVININKAS KIPRE IEŠKO VIRTUVĖS DARBUOTOJŲ, PARDAVĖJŲ IR PADAVĖJŲ

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Reikalingos:
***** ***** Virtuvės padėjėja Ayia Napoje, ***** EUR/mėn. į rankas ***** nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas darbo metu. Reikalinga rimta moteris, kalbanti prancūzų arba graikų kalba. Darbo pradžia ***** vasario pabaiga.
***** ***** Pardavėja Ayia Napoje, ***** EUR/mėn. į rankas ***** nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas darbo metu. Būtina anglų kalba, privalumas rusų kalba. Darbo pradžia ***** kovo pabaiga.
***** ***** Virėjo padėjėjas Ayia Napoje, ***** EUR/mėn. į rankas ***** nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas darbo metu. Reikalinga darbo patirtis anglų kalba. Darbo pradžia ***** balandžio *****d.
***** ***** Padavėja ***** šefo padėjėja *****ledų ir blynelių crepe gamyba***** Larnakoje ***** ***** EUR/mėn. į rankas ***** nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas darbo metu. Būtina anglų kalba, privalumas graikų kalba. Darbo pradžia ***** kovo ***** d.

Savo CV anglų kalba su nuotrauka bei detaliai aprašyta darbo patirtimi prašome skubiai siųsti el. paštu ***** su BŪTINU prierašu, į kokią poziciją pretenduojate ir kada galite vykti.

Pabrėžiame, kad patikimą informaciją gausite tik susisiekę su mumis, UAB BALTIC UNION:
Tel. ***** ***** ***** ***** ***** *****, *****, , *****.
El.paštas: *****
UAB BALTIC UNION,
Skype: aleksandra.balticunion
Adresas: Gedimino pr. *****/*****, LT***** Vilnius.
Įėjimas per ,,Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga“, II aukštas.
Svetainė: www.balticunion.com 
Facebook: www.facebook.com/BALTICUNION 
ledainiu savininkas kipre - nuotrauka 1