Šį pavasarį yra jūsų spalva, tarptautinė mados linija, Dresswear, batai,rankinės, ir viskas jums! puošniai apsirengti savo pavasarį! !

kaina: 11,58 €(39,98 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Mūsų kompanija Garment4u. Co, Ltd Didmeninė ir mažmeninė ženklo drabužių, odos anddesigner batai. Mada Dresss: Ana, Burberry, "Prada","Chanel",, Diane von, Furstenberg, Dior ", Pucci, Fendi, Kenzo, MTV MTV,Calvin Batai: Jimmy Choo-, Gucci, Aleksandras MQUEENchristianLouboutin; Rankinės:" Prada "," Armani ", šilkmedžio," Gucci "
CATIER Alexander Wang, Valentino, Jimmy Choo, "Hermes", "Louis Vuitton, Burberry, Prada, Chanel, Mūsų rankinės ir batai yra aukštos kokybės odos gaminiai, daugiausia šilko ir kailių, visų produktų, siekiant užtikrinti kokybę.
mes tiekiame Jums puikų produktą, patikimas paslaugas,
prieinamą kainą, kviečiame susisiekti su mumis, dabar leiskite apsirengti savo stilių, aš esu Petras, čia laukiame Jūsų!!!
si pavasari yra jusu spalva - nuotrauka 1 si pavasari yra jusu spalva - nuotrauka 2 si pavasari yra jusu spalva - nuotrauka 3 si pavasari yra jusu spalva - nuotrauka 4 si pavasari yra jusu spalva - nuotrauka 5 si pavasari yra jusu spalva - nuotrauka 6 si pavasari yra jusu spalva - nuotrauka 7