Ožkos šviežiapienės melžiamos iš Jono Ožkinio ožkyno

vieta: Kaišiadorys

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Norėčiau, kad mano išpuoselėtos ir prižiūrėtos ožkos rastų tokius šeimininkus, kurie vertina ožkų pieno privalumus, sveikai gyvena ir maitinasi. Praėjo M.Katkaus „Balanos gadynės“ laikai, kai ožkos buvo ubago gyvulys. Šiais laikais ožkos – tai naujo sveiko gyvenimo pranašas ir sielos atgaiva. Jos atiduoda aukštos kokybės ir maistinės vertės pieną, iš kurio gausite varškės ir susispausite sūrį. Laikydami ožką, sulauksite mažylių, daug meilesnių už kačiukus, šuniukus, žiurkėnus, jūrų kiaulytes, šeškus ar papugaičikus. Tokiu būdu ligas pamiršite, prailginsite savo dienas ir suteiksite joms prasmės.

Perkantiems ožkas – dovanoju Viljamo Pochliopkino kulinarijos knygas, kuriose rasite ožkos ir jos pieno produktų ruošimo būdus. Vaišinu magaryčiomis ir bet kuriuo metu pakonsultuosiu ožkų auginimo klausimais.
ozkos svieziapienes melziamos - nuotrauka 1 ozkos svieziapienes melziamos - nuotrauka 2 ozkos svieziapienes melziamos - nuotrauka 3 ozkos svieziapienes melziamos - nuotrauka 4 ozkos svieziapienes melziamos - nuotrauka 5 ozkos svieziapienes melziamos - nuotrauka 6 ozkos svieziapienes melziamos - nuotrauka 7 ozkos svieziapienes melziamos - nuotrauka 8