Treniruoklis BIZON 1M

kaina: 70 €(241,70 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Sveiki,parduodu nauja, originalu graziai supakuota treniruokli BIZON 1M.Tai puiki dovana, zmogui vertinanciam kokybe ir originaluma, bei megstanciam sportuoti. 70eur.
smile.gif
Jėgos treniruoklis “Bison-1M skirtas treniruoti rankų pirštus, plaštakas ir riešus. Šį treniruoklį galima naudoti treniruojantis tiek namuose, tiek sporto klubuose, taip pat potrauminei reabilitacijai, bei sportinio meistriškumo didinimui. Jį naudoja ir mėgėjai ir profesionalai.
Treniruoklis turi apkrovos reguliavimo mechanizmą. Apkrovos kaitaliojimas leidžia daug greičiau pasiekti norimų rezultatų. Jėgos treniruoklyje “Bison-1M naudojamas iš esmės naujas metodas gaminant sporto treniruočių įrenginius, kuris netaikomas kituose treniruokliuose. T.y. pasipriešinimas treniruoklyje sukuriamas veikiant trinties jėgai. Treniruoklio viduje yra trinties elementų sistema, todėl sportininkui nereikia kovoti su įrenginio inercija, kuri gali ženkliai sumažinti treniruotės efektyvumą, kaip kad treniruojantis su gira arba su štanga. Be to, nėra būtinybės išsklaidyti treniruoklio sukaupiamą energiją. Pavyzdžiui, kad 20 kartų pakelti štangą, ją po to reikia ir 20 kartų nuleisti, o tai išsklaido žmogaus jėgas. Naudojantis treniruokliu “Bison-1M tokių problemų nėra, apkrova yra ne mažesnė, o efektas didesnis
treniruoklis bizon 1m - nuotrauka 1