Muzikantai

kaina: 300 €(1 035,84 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Norite linksmų švenčių su vedančiaisiais muzikantais? Jie ypač reikalingi šventėse, kur dauguma svečių nepažįsta vieni kitų. Kokius muzikantus pasirinkti, kokių jų dainuojamų dainų klausysite — tai Jūsų rankose. Neužmirškite atsižvelgti ne tik į savo pomėgius, bet ir į susirinksiančių svečių amžių — jei didesnę dalį svečių sudaro pagyvenę giminės ir artimieji, gal verta gražiai juos pagerbti, užsakant ir jiems patinkančios muzikos?
Kokybiška muzika ir profesionalūs muzikantai Jūsų privatiems vakarams, vestuvėms ir kitoms šventėms.
Koncertuojame visuose Lietuvos miestuose.
Grojame įvairiuose stiliuose: pop, rock, folk, latin, dance ir t.t.
Dainų repertuaras nuolat pildosi, todėl atliekami ir patys naujausi ir populiariausi kūriniai lietuviškai, angliškai, rusiškai, lenkiškai ir kitomis kalbomis.
Organizuojame linksmus ir įdomius žaidimus, užvedančius net ir niūriausius šventės svečius.***** ***** Mузыкальное оформление семейного торжества: свадьба, день рождения, кресьбины, именины в немалой степени зависит от профессионального уровня музыкантов. Хорошее звучание музыкальных номеров прекрасно дополнят приятную атмосферу Ваших праздников.
Ненавязчивое ведение, конкурсы, содержательные игры- всё это для Вас!
Богатый репертуар литовских, польских и русских песен поможет Вам содержательно провести досуг. А для более требовательной публики прозвучат произведения и на английском, итальянском, испанском языках…. Слух любителей инструментальной музыки порадует Аккордеон и Скрипка.
Конкурсы, игры, танцы, обширный репертуар не оставит и шанса для равнодушия людей, разного возраста, характера и темперамента! ***** ***** Zespól z wieloletnim stażem.
GWARANTUJEMY DOBRĄ ZABAWĘ!!!

Specjalnie dla Was staramy się o jak najwyższy poziom naszych usług:
- instrumenty akustyczne i elektryczne.
- wykonujemy minione i aktualne przeboje.

DOŚWIADCZONY WODŹIREJ poprowadzi udaną zabawę.
Śpiewamy po polsku, rosyjsku, litewsku, angielsku itd.
Dodatkową atrakcją jest biesiadne śpiewanie wraz z gośćmi przy stołach z akompaniamentem akordeonu.
WESOŁEJ ZABAWY!!!***** *****
muzikantai - nuotrauka 1