Parduodu batuta 3m skersmens

kaina: 159,29 €(550,00 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Paskubėkit, parduodame sandėlio likučius!!! Tik šiais metais už tokią kainą!!!(Ankstesnė kaina 630lt)
Parduodu 3,05 metro skersmens naują batutą su išoriniu apsauginiu tinklu("išorinis tinklas", kuris leis laisviau šokineti), tinklo metaliniai stovai su minkštomis apsaugomis, tinklas užsegamas užtrauktuku iš išorės ir papildomai, kad mažesnis vaikiukas neatsisegtų, dviem papildomais užsegimais iš išorės(trigubas užsegimas), taip pat su papildomomis 14mm apsaugomis ant spyruoklių(kiti gamintojai pagailėdamai pinigėlių jų nededa) maksimalus naudotojo svoris 150kg, bet gali uzlipti ir 7 vyrai, visas batuto aukštis su sienele 2m 35cm, apsauginės sienelės aukštis 1m 60cm, 60 cinkuotų ir karštoje temperatūroje grūdintų spyruoklių(kūginės formos, kad atlaikytų tempimą, nerūdijančios), šokinėjimo pagrindas pagamintas is PVC mikropluošto(ne is PE polietileno) - gamintojas JAV(8 "pynimo" eilių pluošto, užtikrinančio ilgaamžiškumą bei tamprumą), šokinėjimo pagrindas, apsaugos sienelė, sienelės užsegimai, spyruoklių minkštosios apsaugos specialiai apsaugotos nuo UV(ultra violetinių) spindulių. Konstrukcija pagaminta iš karštai cinkuoto vidinėje ir išorinėje pusėje plieno. Informacija del PVC skaitykite *****. Atvežtas is Anglijos. Naujas, dėžėje. Kaina 550 litų. Galima atvežti i Vilnių, Kauną, Panevėzį, Šiaulius, Telšius, Palangą, Klaipėdą, Plungę, Uteną ir t.t.
Ar pradžiuginai savo vaiką? Ar nori pamatyti blizgančias iš meilės ir nuostabos akis? O beje, gal nori sugrįžti i vaikystę?...
P.S. Batutas naudojamas visus metus, bet kokiu oru, jis juk neperšlampamas, o patikėkit, kaip malonu šokinėti lyjant arba sningant snieguciui:)
parduodu batuta 3m skersmens - nuotrauka 1