Darbai svetur - atvirų durų dienos 2015

vieta: Vilnius

Autoriaus pageidavimu skelbimas ištrintas!

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.
„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Siekdami sulaužyti nusistovėjusias neigiamas pažiūras į įdarbinimo agentūras „Darbai Svetur“ organizuoja atvirų durų dienas. Kviečiame užsukti ir prie kavos/arbatos puodelio pakalbėti apie Jums aktualius darbų pasiūlymus, išsiaiškinti išvykimo, apgyvendinimo sąlygas ar tiesiog "pratestuoti" mus ir susipažinti su mūsų kolektyvu, darbo specifika, atrankos kriterijais bei.... PASIVAIŠINTI MŪSŲ KEPTU PYRAGU!

Laukiame Jūsų svečiuose, Krokuvos g.13, Vilnius, spalio 1, 8 ir 15 dienomis (t.y. ketvirtadienis). Dėl individualių konsultacijų kreipkitės el. paštu.