Faradoterapinis kaklo diržas:

kaina: 80 €(276,22 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

1. Normalizuoja kaklo srities kraujotaką;
2. Mažina ir šalina kaklo, pečių ir rankų sąnarių skausmus;
3. Gerina galvos smegenų kraujotaką;
4. Mažina ir šalina galvos skausmus, sumažina nuovargį;
5. Reguliuoja nervų sistemą, padeda užmigti;
6. LOR-ligos: rinitas, haimoritas, faringitas, otitas, laringitas, tracheitas, klausos nervo uždegimas;
7. Vidutinių sąnarių funkcijų sutrikimai: artrozė, artritas, poliartritai, sutrenkimai, patempimai, išnirimai.
LOR patologija: vazomotorinis rinitas, chroniškas rinitas, haimoritas, chroniškas faringitas, chroniškas otitas, klausos nervo neuritas, laringitas, tracheitas.
Esant vazomotoriniam rinitui, chroniškam rinitui reikia kaklo diržą uždėti ant haimorinių ertmių, ant kaktos ar ant nosies, drėkinti juostos nereikia, nes veido odos jautrumas labai didelis.
Kitais atvejais (tracheitas, faringitas, klausos nervo neuritas) naudoti įprastu būdu - aktyvųjį paviršių dėti ant stuburo kaklo dalies arba ant gerklės.
Esant problemoms su skydliauke, kaklo diržą naudoti galima tik jos nereikia stipriai užtraukti, užsegti, kad būtų laisva ir ilgai nelaikyti.
Naudojimas
Procedūros rekomenduojamos bet kokio amžiaus žmonėms. Procedūrų kiekis neribojamas, tačiau reikia atsiminti, kad didžiausias gydomasis bei profilaktinis efektas pasiekiamas, kai seansai atliekami ne dažnai, o reguliariai.
Kaklo diržas turi būti uždedamas ant reikiamos vietos ir susegamas lipdukais. Poveikis prasideda po 5 - 10 min. (priklausomai nuo odos jautrumo) pajuntama šiluma. (Reikia pabrėžti, kad tai ne garstyčių lapeliai ir ne paprastas šildymas - ne tik nudegimo bet iš viso jokių naudojimosi pėdsakų , tokių kaip paraudimas ar viršutinio odos sluoksnio temperatūros pakilimas nebus!).
Rekomenduojamas naudojimo laikas 30 - 60 min. Jei labai degina, reikia nusiimti juostą. Nerekomenduojam apsijuosus būti ilgiau kaip 5 valandas. Jei juosta būnama apsijuosus ilgai, jos nereikia drėkinti, tada vyksta lėtas infaraudonųjų spindulių poveikis be deginimo efekto. Tokį rėžimą galima naudoti deginant riebalų sankaupas. Kaklo dirželį naudoti galima du kartus per dieną. Miegoti su juosta nerekomenduojama.
faradoterapinis kaklo dirzas - nuotrauka 1 faradoterapinis kaklo dirzas - nuotrauka 2