Gyvenamųjų patalpų, oranžerijos nuotolinis valdymas

kaina: 49 €(169,19 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Gaminio veikimo aprašymas
Modulis perduoda pranešimus apie prie skaitmeninių įėjimų prijungtų jutiklių būsenų pasikeitimus į vartotojo mobilų telefoną per GSM tinklą.
SMS žinutė siunčiama vartotojui ir pranešimas dubliuojamas skambučiu. Taip yra sumažinama tikimybė, kad vartotojas nepastebės SMS žinutės.
Galimas SMS pranešimų siuntimas ir skambinimas 16 vartotojų. Pranešimo siuntimo algoritmas SMS1,SMS2...SMSn tol kol visi SMS bus išsiusti. Po to DIAL1,DIAL2....DIALn. Visi siuntimai eina ratu tol, kol visi vartotojai bus informuoti apie įvykį. Norimi pranešimai ir pranešimų tekstas nustatomas programuojant modulį.
Modulis supranta, kada vartotojas atmeta skambutį ir toliau nebekartos skambinimo. Skambinant vartotojas privalo neatmesti skambučio mažiausiai 15 sekundžių. Priešingu atveju modulis interpretuos, kad vartotojo telefonas yra užimtas ir bandys prisiskambinti dar kartą. Esant užimtam vartotojo telefonui, modulis bandys prisiskambinti tiek kartų, kiek yra užprogramuotas. Pastaba: šios funkcijos veikimas priklauso nuo operatoriaus skambučio kontrolės interpretacijos, kai kuriais atvejais operatorius gali ne taip interpretuoti skambučio nutraukimą, tokiu atveju modulis kartos skambinimą kas 60s ir tiek kartų, kiek yra užprogramuota kartojimų (gamykliškai 3 kartojimai). Tokių atveju galima keisti GSM operatorių arba tiesiog sumažinti DIAL kartojimų skaičių.
Eksploataciniai modulio parametrai yra nustatomi, siunčiant SMS žinutes arba kompiuteriu per standartinį miniUSB kabelį, naudojant konfigūravimo programą “SERA”, kurią galite rasti ***** puslapyje.Daugiau informacijos rasite čia:

*****

*****

Valdiklio kaina priklauso nuo perkamo kiekio. Žemiau nurodyta valdiklio kaina be PVM.
1vnt 99 EUR
10vnt 59 EUR
100vnt 49 EUR

Elektroninis paštas: *****
Telefonas: *****
gyvenamuju patalpu oranzerijos - nuotrauka 1