Planšetinis kompiuteris Prestigio su įmontuotu 3G modemu. Su šiuo įrenginiu galėsite ir skambinti ir naršyti internete!

kaina: 260,37 €(899 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Planšetinis kompiuteris Prestigio MultiPad 7074B3G su 3G modemu. Iš jo galima skambinti ir žiūrėti filmus tiesiog iš interneto su Adobe Flash!Taip pat galima fotografuoti ir filmuoti tiek iš priekinės įrenginio pusės, tiek iš galinės - įmontuotos dvi kameros! Įdėjus telefono kortelę, turėsite internetą visur, kur tik bus telefono ryšys! Turi integruotą ir bevielio interneto, bei tinklo ryšio adapterį - Wi-Fi, su kurio pagalba galėsite naršyti tinkle net iki 150MBp/s per sekunde greičiu! Atvykite pas mus ir įsitikinkite koks puikus tai aparačiukas !

Konfiguracija:

Galingas Procesorius ARM Cortex-A8 800 MHz. Puikus 7' 800x480 Ekranas, 4GB SSD Vidinis diskas, Išplėsta 512 MB Operatyvioji Atmintis, Kortelių Skaitytuvas - Micro SD/Micro SDHC,Wireless, Bluetooth, WebCam - 2vnt.Įdiegta operacinė sistema - Android v2.3 Gingerbread. Ir šio įrenginio Kaina dabar tik 899 Lt ! Į Kainą įskaičiuotas PVM. Jam suteikiama 24mėn. Garantija.

Nepraleiskite progos įsigyti šaunų, kasdienį pagalbininką! Tai ir Telefonas ir Skype ir Online filmai, bei žaidimai viename - ALL in ONE ! Jų kiekis, iki šių metų galo, labai ribotas !
plansetinis kompiuteris - nuotrauka 1