Planšetinis kompiuteris Prestigio su įmontuotu *****G modemu. Su šiuo įrenginiu galėsite ir skambinti ir naršyti internete!

kaina: 260,37 €(899 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Planšetinis kompiuteris Prestigio MultiPad *****B*****G su *****G modemu. Iš jo galima skambinti ir žiūrėti filmus tiesiog iš interneto su Adobe Flash!Taip pat galima fotografuoti ir filmuoti tiek iš priekinės įrenginio pusės, tiek iš galinės ***** įmontuotos dvi kameros! Įdėjus telefono kortelę, turėsite internetą visur, kur tik bus telefono ryšys! Turi integruotą ir bevielio interneto, bei tinklo ryšio adapterį ***** Wi*****Fi, su kurio pagalba galėsite naršyti tinkle net iki *****MBp/s per sekunde greičiu! Atvykite pas mus ir įsitikinkite koks puikus tai aparačiukas !

Konfiguracija:

Galingas Procesorius ARM Cortex*****A***** ***** MHz. Puikus *****&#*****; *****x***** Ekranas, *****GB SSD Vidinis diskas, Išplėsta ***** MB Operatyvioji Atmintis, Kortelių Skaitytuvas ***** Micro SD/Micro SDHC,Wireless, Bluetooth, WebCam ***** *****vnt.Įdiegta operacinė sistema ***** Android v*****.***** Gingerbread. Ir šio įrenginio Kaina dabar tik ***** Lt ! Į Kainą įskaičiuotas PVM. Jam suteikiama *****mėn. Garantija.

Nepraleiskite progos įsigyti šaunų, kasdienį pagalbininką! Tai ir Telefonas ir Skype ir Online filmai, bei žaidimai viename ***** ALL in ONE ! Jų kiekis, iki šių metų galo, labai ribotas !
plansetinis kompiuteris - nuotrauka 1