Papildomas darbas internete

kaina: 144,81 €(500,00 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Laba diena,
Kaip mums per pirmus 8 mėnesius, praktiškai neišeinant iš namų, pavyko sukurti verslą, kur pardavimai siekia $1 059 100, kuris veikia daugiau kaip 40 šalių visame pasaulyje?
Viskas gana paprasta, mes sukūrėme nuoseklią sistemą, kuri leido mums pritraukti begalinį naujų klientų srautą, kuris dirba 24 valandas 7 dienas per savaitę ir atneša mums vis didėjančias pajamas.
Ši sistema dirba ne tik mums, bet ir 1000-čiui verslininkų iš viso pasaulio, kurią pradėjus naudoti pasiekė finansinę laisvę. Šiuo metu verslą vystome ir Lietuvoje. Greitu metu sistema bus išversta į Lietuvių kalbą.
Mes pavadinome šį nuoseklų metodą «Income System» ir parengėme Jums 7 video pamokas apie tai, kaip ir Jūs, galite pakartoti mūsų sėkmę. 7 video pamokos parodys Jums, kaip būtent veikia šios technologijos, ir tai, kaip Jūs galėsite naudoti jas kurdami savo pelningą verslą.
Mes nesiruošiame Jums ką nors reklamuoti arba "sukčiauti" - jokios magijos, jokių plepalų. Tik tiksli informacija, nuosekli sistema ir video instrukcija.
Tiesiog sėdėkite ir žiūrėkite į tai, kaip mes demonstruojame Jums milijono dolerių vertės nuoseklią sistemą
Ir kas svarbiausia, per visas 7 pamokas Jūs gausite visiškai nemokamą informaciją Jums žinoma kalba dešniąjame kampe, paspaudus ant vėliavėlės. Norėdami gauti priėjimą prie video pamokų, tiesiog užpildykite formą, esančią cia: *****
Išklausius audio informaciją gausit atsakimus į Jums rūpimus klausimus. Susidomėjus mūsų pasiūlymu rašykit elektroniniu paštu arba skype ir mūsų atstovai susisieks su Jumis.