Tapkite fairness konsultantu. Tai puiki galimybe papildomai uzsidirbti!

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Ačiū, kad susidomėjote mūsų firma ir mūsų siūlomomis galimybėmis.

Tikimės, kad čia rasite net daugiau, negu galėjote įsivaizduoti.
Atverkite sau amžinąsias aromatų paslaptis, raskite kiekvienai savo dienai vis kitą, vieną už kitą žavesnį prancūzišką aromatą (žr. Kosmita Collection).
Atskleiskite ir išryškinkite savo grožį ir patrauklumą, prisiderinkite puikią prancūzišką dekoratyvinę kosmetiką (žr. Copines Line Paris ir Miss Cop).
Pamylėkite ir palepinkite savo kūną puikiais itališkais šampūnais, muilais, vonios putomis, kremais... (žr. Genera Beauty).


Norėtume, kad mūsų siūlomi produktai ir asmeninio augimo bei verslo kūrimo galimybės padėtų Jums pagerinti gyvenimo kokybę ir atvertų Jums naujus horizontus taip, kaip tai padėjo mums.

Firmos vadovai Gražina Bendarevičienė ir Fiodor Pašetkin

Fairness SRL įkurta 1983 metų rugsėjo mėnesį kaip kosmetikos laboratorija. Firmos įkūrėjai Luca Servadio ir Giuliano Melato iki šiol sėkmingai vadovauja firmai. Fairness tikslas – gaminti higienines kūno priežiūros priemones, skirtas kaip galima platesniam vartotojų ratui. Fairness – jauna ir dinamiška kompanija su energingais ir jaunais vadovais, partneriais ir konsultantais, kurie sugeba numatyti naujas kryptis, sukurti naujus pritrenkiančius produktus, surasti ir panaudoti geriausius, veiksmingiausius ingredientus. Puikus santykis tarp kokybės ir kainos, nuolatos gaunami teigiami vartotojų atsiliepimai tapo pačia geriausia firmos vizitine kortele.
Pagrindinis firmos Fairness tikslas – duoti vartotojui kaip galima aukštesnę kokybę už pačią prieinamiausią kainą. Firmos asortimentas nuolatos auga, įvedami nauji pažangūs komponentai ir technologijos, kurie patenkina didelio skaičiaus išmintingų ir reiklių vyrų ir moterų poreikį. Į naująjį tūkstantmetį kompanija įžengė užbaigusi gamybinio proceso ir marketingo strategijos atnaujinimą. 2003 metais visiškai pasikeitė produkcijos pakuotė, įgydama naują formą. Kompanijos ateitis kuriama ant tvirto sėkmingų praėjusių dviejų dešimtmečių pagrindo ir yra lydima nenutrūkstančio pardavimų augimo, produktų ir technologinių procesų kokybės kontrolės.
tapkite fairness konsultantu - nuotrauka 1