Tapkite faberlic konsultantu. Tai puiki galimybe papildomai uzsidirbti!

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Pagrindinis
Produkcija
Kur mus rasti
Konsultantui
Forumas
LT RU EN
Pagrindinis | Apie kompaniją | Kontaktai


Prekyba kosmetinėmis priemonėmis


Kompanija „Faberlic“ buvo įkurta 1997 m. Šiandien mūsų kompanija yra viena iš lyderių, prekiaujančių kosmetikos gaminiais. Kompanija „Faberlic“ 2000 m. buvo apdovanota auksiniu medaliu kaip sparčiausiai besivystanti kompanija tiesioginių pardavimų sektoriuje. Mūsų kompanijos deguonies kosmetika taip pat neliko nepastebėta ir tarptautinėje parodoje „INTERŠARM“.

Veiklos sritys:
Mokslinė-techninė bazė;
Gamyba;
Produkcijos pardavimas.

Kompanija „Faberlic“ gamina šias veido ir kūno priežiūros priemones:
Deguonies kosmetiką veido, kūno odos bei plaukų priežiūrai;
Aromaterapijos priemones;
Kosmetikos priemonių kolekciją „AQUAFTEM“;
Burnos ertmės priežiūros priemones;
„Liukso“ klasės parfumeriją;
Dekoratyvinę kosmetiką;
Aksesuarus.

Kompanija „Faberlic“ vienintelė kompanija Rusijoje, turinti „AQUAFTEM“ (perftorgrynangliavandenių) gamybos ir jo panaudojimo kosmetikoje patentą.

Visa „Faberlic“ produkcija turi sertifikatus ir yra gaminama pagal griežtus reikalavimus, prilygstančius farmacijos standartams. Kompanija „Faberlic“ priklauso ekologiškai švarios ir saugios produkcijos gamintojų sąrašui.

Kompanija „Faberlic“ siūlo platų gydomosios ir dekoratyvinės kosmetikos spektrą. Kiekvienas vartotojas gali išsirinkti sau tinkamą prekę nuo prabangių kvepalų iki dantų pastos. Išskirtinis kompanijos „Faberlic“ produkcijos bruožas – tai deguonimi prisotintos perftorano emulsijos panaudojimas kosmetikos priemonėse, kuri daug kartų pagerina biologiškai aktyvių medžiagų įsisavinimą, dėl ko padidėja kosmetikos priemonių efektyvumas ir odos ląstelių atsistatymas bei regeneracija.

Mūsų kompanija sparčiai plečia savo rinkas ne tik Rusijoje, bet ir Europos šalyse, tokiose kaip Prancūzija, Rumunija, Vengrija, Lenkija, Vokietija, Estija, Latvija, Lietuva ir t.t. Šiai dienai jau veikia daugiau nei 300 aptarnavimo skyrių ne tik Rusijoje, bet ir kitose Europos šalyse. Mūsų kompanijoje dirba ir naudojasi mūsų produkcija daugiau nei 600.000 konsultantų, o Lietuvoje jau sėkmingai dirba apie 5000 konsultantų, ir kasdiena šis skaičius vis auga.

Kompanijos politika yra maksimaliai patenkinti klientų norus, tiekiant jiems aukščiausios kokybės, efektyvią ir visiems prieinama produkciją.
tapkite faberlic konsultantu - nuotrauka 1