Tapkite F.M. group konsultantu

vieta: Pabradė

Skelbimo galiojimas baigėsi!

FM GROUP – tai sparčiai auganti kompanija parfumerijos rinkoje, įkurta jaunų bei energingų žmonių. Įmonė siūlo Jums aukščiausios kokybės kvepalus moterims, parfumuotą vandenį vyrams, tualetinį vandenį vaikams, losjonus po skųtimosi, prausimosi gelių, kūno balzamus, dezodorantus ir kitas prekes. Didelė aromatų įvairovė (gaivių, saldžių, gėlių, rytietiškų, medienos, vaisių ir daugelio kitų) leis Jums išsirinkti savo mylimiausią kvapą. Mūsų gaminiai pagaminti įvairaus amžiaus žmonėms, net vaikai ras specialiai jiems skirtus vaisinius kvapus, kurie padeda persikelti į spalvotą saldžių svajonių ir fantazijų pasaulį. FM GROUP kvepalus sudaro virš 150 kvapų, kuriuos sukūrė specialistai įkvėpti žinomiausių kvapų natomis, bei FM inspiracijos-originalūs aromatai žymimi FM marke. Be to, siūlome Jums kvepalų seriją su feromonais, kurių dėka ne tik tapsite patrauklesne(-iu) kitų akyse, bet ir Jūsų nuotaika pagėrės akimirksniu.

FM ženklo prekės gaminamos iš kvapų kompozicijų, kurias kuria pasaulinis šios srities lyderis DROM Fragrances. FM kvapai yra sukurti iš geriausių komponentų, o aprengti galantiškais, vienodais įpakavimais. Tai rodo, kad mūsų produktai jungia savyje labai gerą kokybę ir patrauklią kainą. Taigi jeigu svarbiausias Jums yra produktas, kuri perkate, o ne jo įrėminimas - FM kvepalai skirti būtent Jums.

FM GROUP WORLD įsikūrė 2004 metais Lenkijoje. FM kosmetikos gaminimo idėja kilo Arturui Trawinskiui (FM GROUP WORLD vadovas) jo kasmetinio vizito Australijoje metu. Sugrįžęs į Lenkiją jis nusprendė įgyvendinti šią idėją ir pradėjo savo produkcijos platinimą tinklinio marketingo metodu (Network Marketing). Dėl didelio susidomėjimo Lenkijos rinkoje, po metų buvo nuspręsta įkūrti įmones kitose šalyse, o 2007 metų pradžioje jau 25 šalyse buvo atidaryti FM GROUP filialai. Beveik visa Europa (Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Slovakija, Austrija, Italija, Jungtinės Karalystės, Vokietija, Graikija ir kt.), Jungtinės Amerikos Valstijos, Nigerija ir Australija sudaro oficialų marketingo tinklą – virš 200 tūkstančių platintojų.

Lietuvoje FM GROUP pradėjo savo veiklą 2006 metais. Keliolika platintojų, kurie supažindino Lietuvos gyventojus su FM ženklu, dabar jau išaugo iki keliasdešimties tūkstančių. FM ženklas tampa vis populiaresnis ir yra atpažįstamas ne tik dideliuose miestuose, bet jau ir tolimuose Lietuvos kampeliuose. FM GROUP Lietuva ofisą rasite Vilniuje, Pylimo gatvėje (tikslų adresą rasite skiltelėje „Kontaktai“). Ten jaunas FM GROUP kolektyvas su malonumu papasakos Jums apie įmonę ir supažindins Jus su FM produkcija.

Kiekvienas gali tapti FM platintoju ir mes kviečiame visus bendradarbiauti ir aktyviai kurti savo sėkmę bei prisidėti prie FM GROUP stiprinimo sudarant savo tinklinio marketingo struktūras. Iš savo pusės mes užtikriname profesionalumą, rekomendacijas bei aukštą mūsų paslaugų ir prekių kokybę. Mes siūlome Jums daug nuostabių alternatyvių aromatų, tinkančių bet kuriam atvejui. Jie puoselėja kiekvieno pojūčius, net labai reiklius!


Tapkite konsultantu!
tapkite f m group konsultantu - nuotrauka 1