LONDON *****DAGENHAM***** Order picker pozicija TESCO sandėlys

vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

LONDON *****DAGENHAM***** Order picker pozicija TESCO sandėlys
Darbo aprašymas ***** order picker pozicija. Dirbate su ausinėmis, per jas jūs gaunate nurodymus kur važiuoti, ką skenuoti. Turite rankinį kompiuteriuką, į kurį suvedinėjate sandėliuojamų prekių duomenis. Atvykus bus apmokymai. Anglų k. žinios vidurinės mokyklos lygio.
Darbas maisto produktų sandėlyje *****mėsos produktai, jogurtai, sausi pusryčiai, pieno produktai ir kt.*****. Darbo pobūdis ***** prekių surinkimas pagal sąrašus su LLOPT krautuvu. Darbas mieste, labiau tinkantis vaikinams, tačiau merginos taip pat priimamos. Atlyginimas *****.***** mokymu metu ir nuo *****.***** *****.***** GBP priklausomai nuo pamainos bei darbo našumo. Temperatūra sandėlyje vyruoja ***** iki *****C laipsnių. Darbas vyksta rotacijos principu, skirtingomis pamainomis, ***** dienas per savaitę, turėsite ***** išeigines. galimi viršvalandžiai. Gali kreiptis ir jau esantys Anglijoje.
Dėl registracijos ir atvykimo į biurą skambinti *****,***** Platesne informacija: www.faceebook.com/DarboPasiulymaiFoxs  el. paštas: *****
london dagenham order picker - nuotrauka 1