STUMDOMOS DURYS,SLENKANČIOS DURŲ SISTEMOS,BERĖMĖS PERTVAROS,SPINTOS, DRABUŽINĖS,EKO,PROFI system

vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Gaminame ir montuojame berėmes, rėmines slenkančias durų sistemas ir pertvaras. Jeigu jums reikalinga drabužinė, prieškambario spinta su slenkančiom durim mes galime Jums padėti. Siūlome rėmines “PROFI system” ir “EKO system” aliuminio profilio slenkančias sistemas.
Aliuminio profilio spalvas galima derinti prie Jūsų namų ar biuro interjero apdailos, rankenų profilio dizaino pasirinkimas nustebins Jus aibe variantų. Tylios ir stabilios aliuminio slenkančios sistemos įtiks net išrankiausiam klientui. Slenkančių durų sistemos profiliuose galima įmontuoti įvairaus tipo užpildus: Stiklą, Veidrodį, LMDP, HPL medžio plokštes. LMDP ir HPL plokščių spalvų ir tekstūrų pasiūla tik iš žinomų gamintojų kaip THERMOPAL, ECOPAL, CLEAF, WODEGO, PFLEIDER GRAJEWO, KRONOSPAN katalogų. Klientui pageidaujant įrengiam ir vidines spintų dalis su pasidėjimo lentynėlėm ir stalčiukais. Plokštės matomos briaunos laminuojamos PVC ir ABS kantu.
Platus ir įvairių gamintojų furnitūros pasirinkimas berėmėms slenkančioms durims. Jokių šoninių ir apatinių profilių, tiesiog pasirinktas užpildo tipas keli tvirtinimo taškai ir viršutinis bėgelis , kurį galima paslėpti lubose. Naudojama slenkančių durų furnitūra tokių gamintojų kaip “DORMA”, “GEZE“-(Vokietija), HAWA – (Šveicarija).
Klientui pageidaujant galime įrengti stiklo ir LMDP tipo plokštės pertvaras patalpose su įvairaus tipo durim.
Visai slenkančių durų furnitūrai suteikiama iki 10metų garantija
Projektavimas, konsultavimas, matavimas Jums nekainuos, mokėsit tik už gaminį. Apsilankykite mūsų svetainėje ir sužinokite dar daugiau siūlomų paslaugų ir gaminių.

*****
stumdomos durys slenkancios - nuotrauka 1 stumdomos durys slenkancios - nuotrauka 2 stumdomos durys slenkancios - nuotrauka 3 stumdomos durys slenkancios - nuotrauka 4 stumdomos durys slenkancios - nuotrauka 5 stumdomos durys slenkancios - nuotrauka 6 stumdomos durys slenkancios - nuotrauka 7 stumdomos durys slenkancios - nuotrauka 8