Kaip išsinuomuoti butą Plungėje?

kaina: 100 €(345,28 Lt) vieta: Plungė

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Sveiki. Kreipiuos į tuos, kurie ieško ir niekaip neranda padorių nuomininkų. Su drauge ieškome Plungėje išsinuomot butą. Ieškome jau du mėnesius. Keletą kartų kažkas kitas valanda anksčiau spėjo pačiupt, kartą patys nežinojom ko norim. Bet dabar žinom ir norim pagaliau pradėt gyventi. Todėl atsakykit, mieli žmonės, ar Plungėje įmanoma išsinuomoti butą? Esam jauni ( po 25-erius metus), norim kurtis gyvenimus, turim darbus, pagal dabartinį Lietuvos vidurkį kiekvienas gaunam po vidutinį atlyginimą, esam ramoki (nelėti) žmonės. Sakau ramoki, kadangi mano mergina laisvalaikiu mėgsta siuvinėti, megzti, o man laisvalaikiu patinka skaityti knygas arba žaisti kompiuterinius žaidimus.
Mečiau rūkyti beveik prieš metus, o dabar nesuprantu kaip galėjau išvis rūkyti. Mergina nerūko ir niekada nerūkė. Vakarėliai? Meluočiau sakydamas, kad nesame ragavę alkoholio, kaip tikriausiai sako dauguma ieškančių buto. :) Tiesa ta, kaip ir sakiau, kad esame ramoki ir su vakarėliais niekada nebendravome.Tiek anksčiau tiek dabar. Mums pakanka vienas kito. Vaikų neturim, gyvūnų neturim. Nors visada buvau už katiną, bet mergina kategoriškai priešinasi, o mano proto balsas galiausiai kužda ok, būtų nesamonė.
Kaip ir sakiau, darbus turim, neblogus, tad su pinigais problemų nebūtų. Esam paprasti, sukalbami žmonės. Esame tikrai tvarkingi žmonės, tad kaimynai nepradės skūstis, kad laiptinėje jaučias ,,srutų" kvapas ir tikrai neužveisim katinų irštvos. Namų buitimi užsiimam pakaitomis : Ji šluosto dulkes, Aš plaunu grindis; Aš gaminu valgyt, Ji plauna indus; Ji išskalbia rūbus, Aš išdžiaustau.. Ir taip toliau.. Namai bus prižiūrėti, galime tą jums garantuoti. Nebesiplėsiu, nes nežinau ar ir tai, kas skaitys mano rašliavą. Tačiau, jeigu skaitai tu, kuris ieško padorių žmonių, kuriems galėtų išnuomuoti butą ir negalvoti ,, o ką jei tapetus nuplėšys" , atsivertei reikiamą skelbimą. Jeigu nori sužinoti apie mus daugiau, o gal net susitikti, lauksim skambučio ar žinutės numeriu *****