Siūlome įvairius darbus Vokietijoje: šaltkalviai, melžėjos, darbas su ventiliacinėm sistemomis

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Reikalingi trys šaltkalviai (darbas dirbtuvėse: lankstyti skardas, gręžti ir pan.). Būtina darbo su metalu patirtis. Bent vienas turi mokėti vokiškai. Atlyginimas 1200,-EUR į rankas.

Skubiai reikia dviejų žmonių, dirbti automatizuotoje karvių fermoje melžėjais, gali būti ir pora. Reikalavimai- vienas is kandidatų turi mokėti anglų arba vokiečių kalbą, kitas išmanyti kaip melžti karves. Gyvenamas plotas nemokamas, alga 1000,-EUR i rankas.

Skubiai reikalingi du vokiškai suprantantys žmonės darbui su ventiliacinėmis sistemomis, mokantys naudotis instrumentais. Darbas Saarbrucken mieste. Apgyvendinimas nemokamas, darbas ilgalaikis. Atlyginimas 1200,-EUR į rankas. Atvykti reikia savo automobiliu. Darbo batus ir drabužius nupirksime. Pradžiai turėti 100,-EUR pragyvenimui, vėliau mokėsime avansą. Skubus išvykimas.

Skubiai reikalinga vokiškai kalbanti moteris iki 45 metų amžiaus, mokanti dirbti su Autocad programos (2D ir 3D) pit-cup moduliu (praėjusi apmokymą), skirtu vandentiekio ir vėdinimo sistemoms. Daugiau informacijos : ***** . Atlyginimas 1500,-EUR ir nemokamas būstas. Skubus išvykimas.

CV europass formate vokiečių arba lietuvių kalba prašome siųsti (nurodant darbą, kurį norite dirbti) el.p. : *****

Prašome kreiptis į VšĮ "Teisės ir verslo konsultacijos"
Vilniuje. Tel. + *****, el.p. : *****