Siūlome įvairius darbus Vokietijoje: šaltkalviai, melžėjos, darbas su ventiliacinėm sistemomis

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Reikalingi trys šaltkalviai *****darbas dirbtuvėse: lankstyti skardas, gręžti ir pan.*****. Būtina darbo su metalu patirtis. Bent vienas turi mokėti vokiškai. Atlyginimas *****,*****EUR į rankas.

Skubiai reikia dviejų zmonių, dirbti automatizuotoje karvių fermoje melžėjais, gali būti ir pora. Reikalavimai***** vienas is kandidatų turii mokėti anglų arba vokiečių kalbą, kitas išmanyti kaip melžti karves. Gyvenamas plotas nemokamas, alga *****,*****EUR i rankas.

Skubiai reikalingi du vokiškai suprantantys žmonės darbui su ventiliacinėmis sistemomis, mokantys naudotis instrumentais. Darbas Saarbrucken mieste. Apgyvendinimas nemokamas, darbas ilgalaikis. Atlyginimas *****,*****EUR į rankas. Atvykti reikia savo automobiliu. Darbo batus ir drabužius nupirksime. Pradžiai turėti *****,*****EUR pragyvenimui, vėliau mokėsime avansą. Skubus išvykimas.

Skubiai reikalinga vokiškai kalbanti moteris iki ***** metų amžiaus, mokanti dirbti su Autocad programos *****D ir *****D***** pit*****cup moduliu *****praėjusi apmokymą*****, skirtu vandentiekio ir vėdinimo sistemoms. Daugiau informacijos : en.wikipedia.org/wiki/Autocad  . Atlyginimas *****,*****EUR ir nemokamas būstas. Skubus išvykimas.

CV europass formate vokiečių arba lietuvių kalba prašome siųsti *****nurodant darbą, kurį norite dirbti***** el.p. : *****

Prašome kreiptis į VšĮ "Teisės ir verslo konsultacijos"
Vilniuje. Tel. ***** ***** ***** *****, el.p. : *****