UAB “LINEA” siūlo pigią ir modernią fasadų apdailą TRELAM – idealiai tinkančią RENOVACIJAI.

kaina: 18,83 €(65,02 Lt) vieta: žemėlapisVilnius, Švitrigailos g. 11 B

Skelbimo galiojimas baigėsi!

UAB “LINEA” siūlo pigią ir modernią fasadų apdailą TRELAM – idealiai tinkančią RENOVACIJAI.

TRELAM renovacinės plokštės yra 3 mm storio, kurios svoris yra tik 7,1 kg/m2. TRELAM gali būti net iki 1000x3000 mm matmenų, taip suteikiant dideles galimybes architektūriniams sprendimams tiek interjere tiek fasaduose.
TRELAM renovacinė plokštė – pigus ir išraiškingas sprendimas RENOVACIJAI. Lietuvoje RENOVACIJOS atliekamos kuo pigiau, bet toks principas neleidžia architektam pasiekti norimų užmojų vizualine prasme. Bet TRELAM renovacinė plokštė leidžia siekti ypač modernių sprendimų nedidinant renovacijos sąmatos.
Daugiabučių renovacija su TRELAM yra puikus derinys. TRELAM renovacinė plokštė gali suteikti gyvumo ir žaismingumo fasadų ir interjero architektūrai, nes plokštes galima lenkti per ilgį net 20 procentų. Tai padeda išgauti apvalius paviršius. Dėl labai siaurų siūlių plokštėms reikalingos deformacinės siūlės tik kas 12 – 25 m2.
TRELAM plokštė puikiai tinka mokyklų renovacijai. Jos turi „antigrafity“ paviršių – vandalų piešiniai lengvai nusivalo. TRELAM renovacinė plokštė yra saugi mežiaga, net sudaužius plokštę, plokštė nekeičia savo formos, o tiesiog saugiai kabo ant stiklo pluošto, kaip ir automobilių stiklai. Ši renovacinė medžiaga yra ypatingai ekologiška ir draugiška aplinkai. Ši medžiaga plačiai naudojama visuomeninių patalpų viduj ir išorei.
Taip pat galimybes atveria spalvų ir techninių charakteristikų patvarumas, higieniškumas ir instaliavimo paprastumas. TRELAM renovacinė plokštė gali būti naudojamas skirtingose situacijose: ventiliuojami fasadai, grindų ir sienų dangos ir šaligatviai, stalviršiai, baldai. Ši medžiaga tiek klijuojama, tiek mechaniškai tvirtinama.
TRELAM plokštė dėl patogaus ir greito montavimo gali labai atpiginti darbo ir medžiagų sąnaudas. Ši plokštė yra ypatingai lengva – tik 7 kg/m2, kai kitų plokščių svoris siekia iki 20 – 70 kg/m2. TRELAM plokštės svoris sumažina reikalingo karkaso sąnaudas. Taip pat šiai plokštei nereikalingos plačios siūlės – tik 2 mm.
Akmens masės plokštės skirtos ir interjerui, ir fasadams. TRELAM renovacinės plokštės dideli gabaritai ir mažas storis geriausias sprendimas architektūrai tiek dėl savo natūralumo, tiek dėl paprastumo. Plokštės svoris leidžia jas kabinti ant mažus svorius atlaikančių konstrukcijų (pvz. senas mūras).

TRELAM privalumai:

• Vandens nepralaidumas;
• Lengvai valomas paviršius;
• Nekintančios spalvos;
• Cheminis atsparumas;
• Ugnies ir karščio atsparumas (A1 degumo klasė);
• Atsparios įbrėžimams;
• Ekologiška ir draugiška aplinkai;
• 10 metų garantija.

TRELAM renovacinė plokštė – ekologiškas sprendimas
Natūralumas. TRELAM renovacinė plokštė yra 100% natūralus produktas.
Transportas. Atsižvelgiant į jos svorį, mes galime įkelti 3000 m2 į konteinerį arba sunkvežimį. Taip sumažinant CO2 išmetimą 70%, palyginti su 10mm storio plytelėmis.
Gyvavimo ciklas. TRELAM yra iš akmens masės medžiagos, kurios įdiegtos vieną kartą teisingai, gali būti eksploatuojamos visą gyvenimą.
Perdirbamas. TRELAM renovacinė plokštė gali būti malamas ir perdirbtas.
Higiena. Dėl savo mažo akytumo, TRELAM neleidžia kauptis
grybeliams ir bakterijoms, todėl yra naudojamas ligoninėse ir mokyklose.
Lengva priežiūra. Skirtingai nuo kitų medžiagų, kurios reikalauja naudoti valymui cheminius
produktus, TRELAM gali būti lengvai valomas vandeniu.
Patalpų oro kokybė. GREENGUARD sertifikatas užtikrina, kad TRELAM renovacinė plokštė neišskiria nuodingų medžiagų, kurios kenkia oro kokybei ir žmonių sveikatai.

Kęstutis
UAB "LINEA" fasadų vadybininkas
Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius
Tel. *****
Faks. *****
Mob. *****
El. paštas *****
*****
uab linea siulo pigia ir - nuotrauka 1