Šarvuotos durys butui ir namui

kaina: 600 €(2 071,68 Lt) vieta: Joniškis

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Aukščiausios kokybės šarvuotų durų gamyba
Šarvuotos buto durys gaminamos iš 2 mm plieno, todėl šios durys yra ypač tvirtos. Durys dengiamos laminuota medžio drožlių plokšte (LMDP) (13 spalvų), Bakalito plokšte, ( Jūrine plokšte) tamsiai arba šviesiai ruda, arba Umidax lauko salygoms atsparia plokšte kuri nudažoma idealiai pagal RAL jums patinkančia spalvą. Standartinė durų apdaila lygi, be frezuotų raštų, o klientui pageidaujant galime pasiūlyti platų raštų pasirinkimą. Apšiltinimo medžiagomis užpildomos ne tik durys, bet ir stakta, taip užkertamas kelias šalčio tiltui. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes.

Stiprios ir patikimos konstrukcijos šarvuotų durų varčios karkasas ir stakta gaminama iš uždaros formos plieno profilio. Varčios rėmas gaminamas iš 40x20x2 mm profilio, rėmas iš 80x40x2 mm profilio. Šarvuotų durų varčios apsauginio plieno storis 2 mm. Šarvuotų durų varčios vidus užpildytas 40 mm putų polistirolu arba akmens vata. Duryse montuojamos seifinės ir cilindrinės spynos. Mūsų šarvuotose duryse naudojami vyriai su atraminiais guoliais, todėl nežiūrint į durų svorį, durų varstymas tampa itin komfortiškas. Galime pagaminti ir nestandartinių išmatavimų, vienvėres arba dvivėres duris. Papildomai galima užsisakyti duris su įvairios formos bei dydžio stiklo paketu.

Buto durys su dviejomis spynomis be montavimo darbu 400 EUR (Su laminuota medžio drožlių plokšte) su spynomis Dorma Spro ir Dierre 6000

Lauko durys su dviejomis spynomis be montavimo darbu 520 EUR (Su jūrine fanera )

Lauko durys su viena spyna be montavimo darbu darbais 560 EUR (Su UMIDAX impregnuota presuota dulkių plokšte, dažoma pagal RAL)

Stiklo paketas + 60 EUR

Kontaktai:
El. p. *****
DIRBAME VISOJE LIETUVOJE
sarvuotos durys butui ir namui - nuotrauka 1 sarvuotos durys butui ir namui - nuotrauka 2 sarvuotos durys butui ir namui - nuotrauka 3 sarvuotos durys butui ir namui - nuotrauka 4 sarvuotos durys butui ir namui - nuotrauka 5