3D plokštės, interjero ir fasado detalės

kaina: 15 €(51,79 Lt) vieta: Šilutė

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Dekoratyvinės 3D plokštės yra modernus ir unikalus sprendimas, sienų puošybai. Tikrasis iššūkis asmenims, kurie ieško neįprastų sprendimų - dekoratyvinės 3D plokštės,ne tik stilingos, bet ir ekologiškos. Plokštės pagamintos tik iš natūralių komponentų, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra gipsas. Jų sudėtyje nėra jokių toksinių medžiagų. Šis produktas yra 100 proc. ekologiškas aplinkai ir žmogui. Dekoratyvinės 3D plokštės (arba trimatės plokštės), kurios sujungtos tarpusavyje sudaro visą sistemą. Plokštės yra klijuojamos ant įvairių sienų paviršių plytelių klijais, skystomis vinimis. Jungimo siūlės yra šlifuojamos iki vientisumo. Priklijavus plokštes jas galima dažyti daugybę kartų įprastais sieniniais dažais norima spalva.

Apdailos akmuo naudojamas fasadams, pamatams, pertvaroms, kolonoms, sienoms, židiniams, svetainėms, laiptinėms ir kitiems dekoravimo darbams. Dėl naudojamų aukštos kokybės medžiagų ir inovatyvios technologijos dirbtinis akmuo nesiskiria nuo gamtos sukurto akmens. Plati spalvų, reljefų, formų įvairovė įgalina pritaikyti akmenį bet kurio architektūrinio stiliaus namuose. Akmuo ne tik puošia, bet padeda užmaskuoti statybos klaidas, paslepia defektus. Dėl mažo akmens svorio ir ypač nesudėtingo klijavimo tai ir labai ekonomiškas pasirinkimas.

Maloniai visus kviečiame apsilankyti. *****
3d plokstes interjero ir - nuotrauka 1 3d plokstes interjero ir - nuotrauka 2 3d plokstes interjero ir - nuotrauka 3 3d plokstes interjero ir - nuotrauka 4 3d plokstes interjero ir - nuotrauka 5