Sportsdirect.com užsakymas *****

kaina: 3 €(10,36 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Pastoviai darau užsakymus iš Anglijos parduotuvės www.SPORTSDIRECT.com 
Kataloge galit rast ne tik sportinių drabužių, neapsigaukit dėl pavadinimo. Prekės kokybiškos, o kainos palyginus su Lietuvą net iki ***** kartų mažesnės. Nuolaidos net iki ***** procentų!

Artimiausias užsakymas LIEPOS *****d. Užsakinėsiu vėlai vakare, tad užsakymus priimsiu iki KETVIRTADIENIO ***** valandos.

Norint užsisakyt reiktų atsiųst norimų prekių nuorodas su spalvomis, dydžiais bei kainomis el. paštu *****, skype edrabuziai arba tiesiog užpildyti užsakymo formą puslapyje www.edrabuziai.lt 

Apmokėjimas išankstinis, prekės ateina per ***** dienas.

Kas liečia mano patikimumą, atsiliepimus apie ankstesnius užsakymus bei informaciją apie renkamus naujus užsakymus, tai viską galite rasti interneto svetainėje www.edrabuziai.lt .
Dirbu su I.V. pažyma nr. *****. Išrašau PVM sąskaitas*****faktūras! ***** metų patirtis. Vilniuje/Kaune/Šakiuose/Elektrėnuose bei Vievyje perduodu prekes į rankas, kitur siunčiu registruotu paštu.

Su manimi galite susisiekti šiais kontaktais:
El. paštu: *****
Skype: edrabuziai
Telefonu: ***** ***** *****

www.edrabuziai.lt 
www.facebook.com/edrabuziai.lt 
sportsdirect com uzsakymas - nuotrauka 1 sportsdirect com uzsakymas - nuotrauka 2 sportsdirect com uzsakymas - nuotrauka 3 sportsdirect com uzsakymas - nuotrauka 4