Siulau papildoma darba

kaina: 289,62 €(1 000,00 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Jūs galite matyti labai daug panašių skelbimų. “Uždirbti internete? Jūs turbūt juokaujate!” – taip dažnas reguoja į šia galimybę. Tačiau tai – klaidinga nuomonė! Internetas yra pati didžiausia rinka pasaulyje, kurioje klesti šimtai tūkstančių verslų, vyksta pirkimai, pardavimai, marketingas, investicijos ir kt. Nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje Jūs esate, nesvarbu, koks Jūsų amžius- internetinis verslas kaip tik Jums. Tereikia turėti kompiuterį ir interneto prieigą.

Pagrindinis Jūsų darbas - spaudinėti interneto puslapių nuorodas. Paspausti 20 nuorodų Jums užtruks apie 10 minučių, o vieno paspaudimo kaina svyruoja nuo vieno iki pusantro Amerikos cento per paspaudimą. Taigi, kiek nuorodų paspausite, tiek ir uždirbsite. Visame pasaulyje tūkstančiai žmonių;gauna garantuotas pajamas užtrukdami tik keletą minučių per dieną. Parinkome Jums kompanijas, kurios moka už nuorodų paspaudimą ir laiškų skaitymą. Šis būdas yra patikrintas ir pelningas.

Taigi, neturi ką veikti internete? Norite papildomai užsidirbti? Tuomet siūlome spausti nuorodas ir atidarinėti laiškus, už kuriuos moka pinigus!
Išsamesnė informacija adresu *****
Arba užsukite į *****