Aplietų kompiuterių remontas ŠIAULIUOSE

vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Aplietų kompiuterių remontas ŠIAULIUOSE
Aplietas kompiuteris - gana dažnai pasitaikanti problema. Jei jau taip atsitiko, kad apliejote kompiuterį kokiu nors skysčiu, mes rekomenduojame:
• Nedelsiant išjungti kompiuterį iš elektros tinkle;
• Būtina išimti kompiuterio bateriją;
• Apversti kompiuterį, kad kuo mažiau skysčiai patektų į jo vidų;
• Kreiptis mūsų pagalbos ;
Kuo greičiau Jūs tai padarysite, tuo didesnė tikimybė, kad Jums prireiks tik nedidelio kompiuterio remonto. Net jei Jums atrodytų, kad skysčiai nepateko į kompiuterio vidų ar skysčiai jau išdžiuvo, jokiu būdu jo neįjunkite. Atminkite, jei Jūs atnešite aplietą kompiuterį remontui tarkim po savaitės ar po ilgesnio laiko tarpo (kas yra dar blogiau), gali būti, kad dėl išsiplėtusios korozijos jo jau nebus galimybių pataisyti. Tad uždelstas laikas - Jūsų priešas.
Taigi apliejus kompiuterį skysčiais kuo skubiau vežkite mūsų specialistams adresu Vilniaus g. 257, Šiauliai. Mes išrinksime jūsų kompiuterį, saugiai pašalinsime likusią drėgmę ir oksidacijos pėdsakus.
MUS RASITE:
UAB „DEMIVA“
Vilniaus g. 257, Šiauliai
El.p. *****
Skype: demiva.lt
Mob.: *****, *****
Darbo laikas: I-V: 9-18 val.; VI: 9-14val.
Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje: *****

UAB “Demiva” garantuoja dėl Jūsų įrangos, bei jos duomenų saugumo ir slaptumo.
Patikėkite savo įrangą mums, savo darbą mylintiems ir išmanantiems profesionalams. Ilgametė darbo patirtis ir profesionali įranga, mums leidžia greitai ir kokybiškai atlikti remonto darbus, todėl Jus nustebinsime ne tik greitai atliekamais darbais, bet ir itin žemomis remonto kainomis!
aplietu kompiuteriu remontas - nuotrauka 1 aplietu kompiuteriu remontas - nuotrauka 2 aplietu kompiuteriu remontas - nuotrauka 3 aplietu kompiuteriu remontas - nuotrauka 4 aplietu kompiuteriu remontas - nuotrauka 5