Parkavimosi sistema su LED tik 129 LT

kaina: 37,36 €(129,00 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parkavimosi sistema su LED tik 129 LT
PARKAVIMOSI SISTEMA SU LED EKRANU + 4 JUTIKLIAI
Daugiau informacijos: ***** arba galima tiesiogiai įsigyti elektroninėje parduotuvėje *****
Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. UAB “REGO TECH” atsako už prekių kokybę bei pristatymą laiku! Garantija 12 mėn. Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!.
Ekranas: Spalvotas LED ekranas, vaivorykštės spalvos.
Jutikliai: Juoda/Sidabrinė/Kitos spalvos
Jutiklių skaičius: 4 vienetai galui.
Jutiklių skersmuo: 20 mm.
Jutiklių laidas: galinių 2.5 metrai.
Aptikimo atstumas: 0.3-2.0 metrų.
Garantija: 12 mėn.
Parkavimosi sistema - pagalba saugiam ir patogiam vairavimui. Sistema pradeda veikti pradėjus važiuoti. Parkavimąsi nedidelėje erdvėje palengvina jutikliai, kurie montuojami galiniame bamperyje. Ekranas suteikia garso ir vaizdo informaciją apie kliūtį, esančią automobilio gale. Taip pat ekrane rodomas atstumas iki kliūties. Kai nėra kliūties, ekranas išjungiamas, kad neblaškytų vairuotojo. Naudodami šią sistemą, net ir patyrę vairuotojai gali be jokio nerimo parkuotis mažai apšviestose ir mažose ertmėse. Parkavimosi sistema remiasi modernia ultragarso signalo atstumo nustatymo technologija.
JUTIKLIAI: Šalčiui bei vandeniui atsparūs jutikliai. Spalva - sidabrinė/juoda. Galimi ir kitos spalvos jutikliai (derinti su tiekėjais) 4 vnt. jutikliai.
EKRANAS: LED ekranas, spalvos: žalia, geltona, raudona (priklausomai nuo kliūties atstumo). Galimybė įjungti / išjungti garsinį signalą rankiniu būdu. Pavojaus perspėjimas - Bi-Bi-Bi 4 skirtingo ilgumo signalas (kuo arčiau kliūties, tuo vientisesnis garsas).
PRIEDAI: 4 parkavimosi jutikliai, LED ekranas su zumeriu, grąžtas, valdymo blokas, maitinimo laidas, instrukcija, dėžutė.
Modelis: PS-37. KAINA 129 LT. NEMOKAMAS pristatymas visoje LIETUVOJE! Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
parkavimosi sistema su led tik - nuotrauka 1 parkavimosi sistema su led tik - nuotrauka 2 parkavimosi sistema su led tik - nuotrauka 3 parkavimosi sistema su led tik - nuotrauka 4 parkavimosi sistema su led tik - nuotrauka 5