Lengvi pinigai

kaina: 23 169,60 €(79 999,99 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Reikalinga saziningu zmoniu grupe darbui lietuvoje.Sažiningas uždarbis neišeinant iš namų tereikia tureti kompiuteri ir internetą. .Uždirbk 80000 lt GREIČIAUSIAS TAVO UŽDARBIS!!! Tu gali pakeisti savo gyvenima! Taip pakeite jau daugelis.Ir tu ne išimtis.jai skaitai ta straipsni reiške reik ir tau pinigu.Radau ta straipsni tad nusprendžiau pasidalinti ir su kitais.Sakoma kad galima uždirbt tukstančius per trumpa laika idedant vos 30 litu.Maniau paistalai,kol pats neižbandžiau.Maniau kad nieko neprarasiu tik tuos idetus pinigus kaip loterijoje,bet tai ne loterija nes viskas vyksta iš tikro ir gana greitai tik reik laikytis tokios instrukcijos.I kiekviena reike pervesti po 5 litus i 6 saskaitas iš šale pateikto sarašo,paskui išbraukti pirma numeri ir irašyti savo saskaitos numeri i paskutine šešta eilute ir tada patalpinate ši straipsni minimum 200 forumu bet galima ir daugiau .Jokiu apgauliu galite siuliti ir draugam pažystamiems .Tai savotiška parama.Ir patikekit po keliu dienu ima plaukti ****,per pora savaitčiu jusu saskaitoja jau bus 500lt.bet tuo niekas nesibaiks,kaip ir as maniau pradžioje.Po menesiu jau keli tukstančiai ir dar **** tebeauga.Pats netikejau savo akimis.Todel ir noriu pasidalinti su jumis ir tuo pačiu jums padeti.Pažadu jai ir toliau vygdysite instrukcijas ir negudrausite,jus uždirbsite daug daugiau negu tikites gauti.

Pasiulimas: perskatykite kelis kartus ir tai atsispauzdinkite ar išsisaugokite savo kompiuteriuose.tiksliai sekite instrukcijas ir **** neprivers laukti!sutikite tai paprasta!tai visai legalu,tai tik pinigu pervedimo operacija ir jusu indelis tik 30 litu.Savotiška parama kitiems taps parama ir finansines nepriklausomybes jums.Yra tik trys paprasti žyngsniai geresnio gyvenimo link. 1, jai neturite saskaitos tai reiks ja atsidaryti. 2, pervesti i kiekviena iš žemiau parodytu saskaitu po 5 litus. 3, laukti pinigeliu. Visa tai ivygde jus padarete paslauga šiems šešiems žmonems, o svarbiausia po to tokia pat paslauga jums darys kiti žmones .

Štai saskaitu numeriai,i kuriuos turite pervesti po 5 litus:

1) LT*****7170070

2) LT*****6223810

3) LT*****6147437

4) LT*****0102842

5) LT*****4297998
6) LT*****1459806

Dabar,kai jau pervedet pinigus,išbraukite iš sarašo pirma numeri,visus numerius perkelkit viena vieta aukštyn,o likusioje šeštoje pozicijoje irašykite savo saskaitos numeri.Dabar išplatinkite ši straipsni skelbimuose,forumuose.pasidalinti draugais pažystamais.kuo daugiau informacijos pasieks tuo geriau tuo didesnes jusu pajamos.Tai kainuoja tik 30 lt ir kelias minutes darant pervedimus.Tad neatideliokite rytdienai,šie **** gali padeti daugeliui iš jusu. O viskas veike taip:

I 200 išplatintu skelbimu atsiliepe 5 žmones,tai reiške kad jau už dirbau 25 litus.Atrodo tai menkniekis,bet budamas šeštoje vietoje.Dabar šie 5 žmones išplatina taip pat 200 kartu su tavo saskaitos numeriu taip irašydami save i šešta o mano numeri i penkta vieta.Jiems atsakius 5 žmonems mamo saskaita jau pasipildo 125 litais.Toliau tie 25 žmones išplatine susirenka tik po 5 prisijungusiuos mano saskaita padideja jau 625 litais esant jau man 4 vietoja ir taip kilama aukštyn o pinigeliai dideja.Taip talpinant toliau jau gaunama 3125 litai.Toliau dar idomiau nes prisijungusiu padideja iki 625 žmoniu kurie vel patalpina skelbimus noredami uždirbti ir kuriems vel atsiliepe tik penki žmones ir tai jau 15625 litai i mano ( ar jusu ) saskaita.Ir šie žmones daro ta pati taip atsiduriu viršuje pirmoje vietoje ir i mano saskaita jau plauke 78125 litai.Ir tik tuo atveju jai atsiliepe vos 5 žmones.o jai daugiau? O kada jusu jau nebera saraše jus galite vel kartoti taip išnaujo ir vel kaupti pinigelius. O paskleisti informacija galima internete pajieškos serveriuose,pvz google.com aport.ru yahoo.com rambler.ru jandex.ru alfavista.com ir panašei.rašote raktini žodi forumas,skelbimas.news groups,advertisting ir kitus . Taip talpinat skelbima- pasiulima.Dekoju.Tikiuos jus greit išbrisit iš krizes paklause šio patarymo pasiulimo.sekmes.Realus menesinis surinktu pinigeliu dydis buna nuo 500lt iki 3000lt ir daugiau priklauso nuo zmoniu skaiciaus ir reklamos tai jau patyriau.