Pakertų Kaime buvęs Kultūros Centras

vieta: Kaišiadorys

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Pastatai 1000kv.m., teritorijos plotas - 1ha. Yra visos komunikacijos: vandentiekis, dujos, kanalizacija, elektra. Buvę paskutiniai tarybiniais laikais statyti kultūros namai, pastatyti prieš 25 metų. Aplink pastatus asfaltuotas kelias , asfaltuota stovėjimo aikštelė. Yra rūsys po visomis patalpomis. Del dėkingos stogo konstrukcijos aukštingumas gali būti didinamas.
Tai 35km. nuo Kauno ir 65 km. nuo Vilniaus. Geroje strategineje vietoje , vidurio Lietuvoje , tarp didžiausių ( tarpukelėje ) Lietuvos miestų. 3 km nuo pagrindinio Vilniaus kelio . Privažiavimas asfaltuotu keliu iki pat Pakertų kaimo vietoves. Labai graži vieta, netoli tvenkiniai.
Kadangi objektas buvęs Kaišiadorių rajono kultūros centras, jis tinkamas:
- Buvusios klubo patalpos turi didelį aukštingumą, gali būti pritaikytos sandėliavimui didelių gabaritų prekėms, gaminiams, pritaikytas įvairiai gamybai, kaip surinkimo cehas
- Administracinės patalpos ne tik administravimui, bet ir yra mažos salės, kurios gali būti pritaikytos kaip ekspozicijos salės, konferencijos salės, parduotuvės ir pan.
Patalpoms reikalingas vidinis pertvarkymas –remontas.
Kadangi patalpos yra kaimo vietovėje kur gyvena 300 gyventojų pats laikas pritraukti ES paramos fondus kaimo vietovių plėtra ne žemės ūkio veiklai.
Objektas patrauklus dar ir tuo, kad turi pridedamąja vertę-yra suprojektuota, turi plėtros leidimus ant pastatų stogų ir ant dalies žemės sklypo statyti saulės 100kw elektrinė, kuri per metus duos 150000lt pajamų.
Pirkėjams galėtume padėti įsirengti saulės elektrinę.
Patalpos buvo pirktos senelių dienos centrams– „ Laimės namams“įrengti , ivairiems pobūviams, konferencijoms pravesti, apnakvydinimui. Situacijai pasikeitus objektą nusprendėme parduoti.
pakertu kaime buves kulturos - nuotrauka 1