Longboard pamokos

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Longboard pamokos pradedantiesiems
Longboarding greitai populiarėjanti sporto bei laisvalaikio šaka. Longboardai taip pat naudojami kaip transporto priemonė, neturinti amžiaus ribų.
Pagrindinė pamokų užduotis išaiškinti pagrindinius saugaus riedėjimo principus. Longboardas (ilgalentė), skirtingai nuo skeito (riedlentės), yra gerokai greitesnis, todėl prieš lipant ant statesnio kalno ar riedant pilname žmonių bei mašinų mieste, reik žinoti kaip elgtis, kontroliuoti savo lentą bei jos greitį.
Ką išmoksite:¬¬
Longboardo tipai, apsaugos, longboardo sudedamosios dalys. Kokias lentas ir įrangą rinktis tam tikram riedėjimo stiliui.
Įsibėgėjimas (spyrimasis) - kaip spirtis, kur statyt koją, kaip vairuot besispiriant.
Stabdymas - trys pagrindiniai būdai: 1. oro vėjo pagalba 2. pėdos pagalba 3. slydimo būdu.
Kūno padėtis (kojytės, rankytės, akytės) riedant greičiau, stabdant.
Kaip elgtis, ką daryti, kur žiūrėti bei kaip jaustis, jei įsibėgėjote iki jums nekomfortiško greičio ar pamatėt tai, kas išskirs jus su jūsų lenta.
Kodėl stotis ant lentos? Visų pirma tai linksma, kitos priežastys nėra tokios svarbios, bet reikia ir jas paminėti: nebereikia sporto klubo. Sunku sugalvoti kas labiau lavina liksvarą, jei galvojat, kad dirba tik kojų raumenukai, nea, į tai reikia įdėti visą save ir ne tik fiziskai, bet ir morališkai. Jeigu nebūsi susikoncentravęs į tai, ką darai - asfaltas tikrai nubaus.
Pamokos individualios, riedėsim Vingio parko keliukais.
Viena pamoka trunka 1:30, pamokoje gali dalyvauti nedaugiau dviejų mokinių.
Vienos pamokos kaina: 1 asmuo 20 euru, 2 asmenys 30 euru.
Longboardais, ant kurių mokinsitės, važinėja geriausi pasaulio rider'iai.
Facebook/longboard pamokos
longboard pamokos - nuotrauka 1 longboard pamokos - nuotrauka 2