Triušių narvai

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

EKOTRIUŠIS - siūlo įsigyti triušių-akseleratų veisimo bei auginimo narvus. Šios technologijos tinkamos ne tik profesionaliems ūkininkams, bet ir mėgėjams, nes triušių narvus (mini-fermas) galima statyti sodybose, privačiuose sklypuose, kolektyviniuose soduose, ūkiuose ir pan. Nereikalauja ypatingų žinių, specializuotų pastatų ar technikos.
Koks tas verslas? Girdėjote tokį posakį: „Dauginasi kaip triušiai“? Pabandykime tai iliustruoti skaičiais. Viena triušio patelė per metus gali atvesti 5–6 vadas, kiekvienoje po 8–14 triušiukų, vadinasi biomasė padidėja net iki 40–50 kartų. Tokie prieaugio tempai negirdėti nei vienoje gyvulininkystės šakoje. Šiuo metu triušienos paklausa daug kartų didesnė už pasiūlą, todėl konkurencijos triušininkystės rinkoje Lietuvoje praktiškai nėra.

Tai puiki galimybė pradėti ir plėtoti nuosavą verslą. Jūs triušius auginate - mes superkame, pasirašę ilgalaikę supirkimo sutartį.

Dėmesio, paskutiniu metu atsirado nesąžiningų piliečių ir organizacijų platinančių įrangą vizualiai panašią į EKOTRIUŠIO. Būkite atidūs. Skundus ir pretenzijas iš naudojančių ne mūsų patentuotus narvus – nepriiamame.

Platesnė informacija *****

Telefonais: *****; *****
triusiu narvai - nuotrauka 1