Komunikabilus, entuziastingas, draugiškas, atviras, be žalingų įpročių, linksmas vaikinukas norėtų susipažinti su žavia ir verta dėmesio panele, links

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Labas!

Skelbimo tikslas kaip ir aiškus- išbandyti laimę interneto platybėse ir pažiūrėti, kokios gi yra interneto perspektyvos ir ką jame galima rasti (jeigu išvis galima kažką rasti).

Tai pagalvojau- kodėl gi neparašius mini skelbimuko!! ;D

Vat, tai ir pradėsiu: esu vaikinas, man 26 m. Esu vardu Deividas.

Esu baigęs architektūros studijas ir dirbu pagal baigtą specializaciją.

Esu entuziastingas ir motyvuotas, visada siekiantis užsibrėžtus tikslus realizuoti ir duodantis 100% pastangų bei noro kažką naudingo ir prasmingo gyvenime pasiekti.

Patinka daug šypsotis, per gyvenimą "einu" su šypsena, ir mėgstu bendrauti su žmonėmis, kurie turi kažką įdomaus savyje.

Sportas, aktyvus gyvenimo būdas, sporto klubai, sportiniai šokiai, sveika gyvensena- mano laisvalaikio pagrindas.

Patinka kiekvieną dieną sportuoti, nubėgti po 3 km - 7 km, arba apsilankyti kelioms valandoms sporto klubuose, padaužyti bokso kriaušę arba pakilnoti lengvu stiliumi svarmenimis.

Muzika yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, su ja užmiegu ir su ja keliuosi.

Vakarais arba, kaip yra noro ir laiko bei galimybių, patinka atsisėsti kelioms valandoms prie pianino arba pasiimti gitara ir kažką sukurti įdomus ir gražaus ! ;D

Kulinarija- man taip pat nėra svetima, ir šis dalykas yra virtęs net pomėgiu.
Mėgstu gaminti, ką galima pasigaminti namų sąlygomis, patinka ekspermentuoti, nuo karštos picos su viskuo, kas yra randama šaldytuve ;D iki paprastų cepelinų, bulkos, duonos (ko niekada neperku, o tik gaminu), karšto šokolado ir imbierinių sausainių bei kitų gaminių.

Norėčiau susipažinti su įdomia ir verta dėmesio panele, su kuria galima būtų pachatinti įvairiomis temomis arba susitikus realybėje, linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį.
Galima tiesiog susitikus, atsisėsti ant žolės ir vienas kitam žaviai žiūrėti į akytes ir šypsotis.

Taip pat, sugalvojau kūrybiškai ir originaliai prisistatyti,- pasiimti mikrofoną ir įrašyti trumpą savo prisistatymą žodžiu. Mano tokio dalyko tikrai nėra niekas (joks vaikinas) sugalvojęs: *****

Jeigu sudominau, parašyk man šiuo numeriu: +370-šeši-5-keturi-0-devyni-septyni-aštuoni-vienas su savo išsamiu prisistatymu ir galbūt susipažinsim.

Tai būtų tiek, iki! ;D
komunikabilus entuziastingas - nuotrauka 1