2015-04-20 Tatuiruočių meno mokomoji programa pradedantiesiems

kaina: 724 €(2 499,83 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Mokymų kaina 2500 lt 724 eu (į kainą įskaičiuotas įrangos komplektas). Mokymai vyksta Vilniuje. Registracija tel. *****, arba *****

PIRMOJI DIENA

Susipažinimas – labai svarbu turėti žmogų-kolegą-bendramintį, su kuriuo būtų galima pasitarti ar pasiteirauti iškilus neaiškumams tatuiruočių klausimais. Todėl grupėje susipažinsite vieni su kitais ir mokymo metu tapsite kolegomis, o ilgainiui galbūt net ir gerais draugais, kurie padės Jums tobulėti.
Tatuiruočių etika ir kultūra – susipažinsime su tatuiruočių meno istorija, skirtingomis kultūromis ir joms būdingomis tatuiravimo technikomis, taip pat aptarsime nerašytas etikos normas.
Higiena – pats svarbiausias elementas tatuiravimo amate. Pagrindinės priežastys, kodėl higiena tokia svarbi- ligos, pavojai ir galimos pasekmės. Išmokysime tinkamos sterilizacijos, bei dezinfekcijos siekiant išvengti bet kokios sveikatos rizikos.
Specialybės ypatumai – darbo psichologija, reikalavimai ir savisauga.
Tatuiruočių įranga – išsiaiškinsime technikos veikimo principus, išmokysime tinkamai pajungti įrangą, taip pat aptarsime įrangos specifikacijas.

ANTROJI DIENA

Darbo sąlygos – sužinosime kaip tinkamai dirbti priklausomai nuo odos tipų ir specifinių kūno vietų. Išsiaiškinsime pagalbinių įrankių privalumus.
Praktika – įrangos, bei darbo vietos paruošimas darbui, mašinėlės surinkimas, bei sureguliavimas linijai. Antspaudo perkėlimas ant dirbtinės odos, bei praktikavimasis ant jos. Darbo vietos susitvarkymas ir įrankių sterilizavimas.
Išvados – dar kartą aptarsime linijų tatuiravimo ypatumus, bei iškilusius klausimus.

TREČIOJI DIENA

Tatuiruočių stiliai ir technikos – susipažinsime su pagrindiniais tatuiruočių stiliais, atlikimo technikomis, taip pat aptarsime naujausias tatuiruočių madas.
Praktika – įrangos, bei darbo vietos paruošimas darbui, mašinėlės surinkimas, bei sureguliavimas tušavimui/šešėliavimui. Adatų tipų aptarimas, bei tinkamas parinkimas priklausomai nuo pasirinkto piešinio. Praktikavimas ant dirbtinės odos. Darbo vietos susitvarkymas ir įrankių sterilizacija.
Išvados – dar kartą aptarsime tušavimo/šešėliavimo ypatumus, bei iškilusius klausimus.

KETVIRTOJI DIENA

Praktika – teorinių ir praktinių žinių įtvirtinimas dirbant su pasirinktu modeliu. Darbo vietos ir įrangos pasiruošimas darbui, bei darbo eiga stebima meistro. Sterilizacija ir dezinfekcija darbo pabaigoje.
Išvados – dar kartelį aptarsime darbo eigą, įspūdžius, taip pat likusius klausimus. Paaiškinsime tatuiruočių priežiūrą ir jos svarbą. Analizuosime kiekvieno silpnąsias vietas, bei duosime individualius patarimus siekiant greitesnio tobulėjimo.

PRIVALU TURĖTI

Pirmoji diena – savo pieštų eskizų, piešinių ar jų nuotraukų; taip pat savo mėgstamiausius piešimo įrankius (jei tokių nėra-tada nespalvoti pieštukai); tatuiravimo įrangos komplektą.
Antroji diena – tatuiravimo įrangos komplektą, adatas linijoms, dažus, bei dirbtinę odą ir kalkę.
Trečioji diena – tatuiravimo įrangos komplektą, adatas tušavimui/šešėliavimui, dažus, bei paruoštą dirbtinę odą.
Ketvirtoji diena – tatuiravimo įrangos komplektą, reikiamas adatas, dažus; taip pat pasirinktą modelį (būtinai pilnametis žmogus).

NAMŲ DARBAI

Pirmoji diena – nupiešti savo pasirinktomis priemonėmis piešinį ar eskizą, kuriame dominuotų linijos. Galima pasirinkti ir iš jau esamu savo piešiniu arba iš pavyzdžių esančių internete.
Antroji diena – cover-up darbai. Užpiešti jau esamą nekokybišką tatuiruotę savo stiliuje ar pasitelkus į pagalbą katalogus ar internetą. Pasiruošti antspaudą.
Trečioji diena – parinkimas nedidelio bei nesudėtingo piešinuko, aptarimas su modeliu dėl būsimos tatuiruotės. Antspaudo paruošimas.

Įrangą:

1 įrankių dėžė (tattoo case)
1 liner tatuiruočių mašinėlė, 1 shader tatuiruočių mašinėlė
Maitinimo blokelis (power supply), pedalas, laidas (clip cord)
2 grip‘ai, antgaliai (tips): 10*3R (3D ar 3VT), 15*5R (5D ar 5VT), 10*9R (9D ar 9VT), 5*7F, 5*15F
Adatos: 5*3RL, 10*5RL, 5*9RL; 5*3RS, 5*5RS, 5*9RS; 5*7M1, 5*15M1;
Dažai: linijai, tribal
2 perkėlimo kalkės, 2 dirbtinės odos, 20 porų pirštinių, 20 didelių ir 20 mažų dažų indelių (caps), 1 indelių laikiklis (caps holder), 20 gumyčių adatai (rubbers), 20 adatų laikikliai (nipples), 1 skustukas, tepalas perkelti anspaudą, buteliukas su skysčiu dezinfekcijai

Papildomai:

Vazelinas, pagaliukai vazelinui, šlapios servetėlės, maistinė plėvelė, pleistras, sterilizacinės ir dezinfekcinės priemonės, markeris paišymui ant kūno, vienkartiniai skustukai, popierius.
2015 04 20 tatuiruociu meno - nuotrauka 1