Darbas jaunimui Graikijos salose, Kipre Laikas pagalvoti ka veiksi vasarą. Pavargai nuo piktų veidų Lietuvoje, nori atitrūkti nuo kasdienybės ir rū

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Darbas jaunimui Graikijos salose, Kipre

Laikas pagalvoti ka veiksi vasarą. Pavargai nuo piktų veidų Lietuvoje, nori atitrūkti nuo kasdienybės ir rūpesčių? Reikia pinigų? Pasiilgai jūros, saulės ir atostogų nuotaikos? Tada važiuok į GRAIKIJĄ! KIPRĄ!
Darbo vietų turime visais metų laikais!!
Darbas įvairiuose Graikijos kurortinėse vietose ir salose. Siūlome darba padavejoms, barmėnėms ir kambarinėms Graikijos ir Kipro viešbučiuose, kavinėse bei kafeterijose. Sezoniniai darbai su galimybe prasitęsti galimybė dirbti ne tik vasarą bet ir kitais metų laikais.
Dirbate 6-7 darbo dienas į savaitę. Kadangi darbas yra klientų aptarnavimo srytyje – mes ieškome pozityvių, komunikabilių asmenybių šnekančių anglu, vokiečių ar kitomis užsienio kalbomis.
Darbo GRAIKIJOJE privalumai: gyvenamoji vieta ir maitinimas suteikiamas nemokamai. Atlyginimas (jeigu darbas 4-5 zv. viešbučiuose atlyginimas 500 EUR, jei baruose ir kafeterijose nuo 750-950 EUR į mėnesį (atskaičius mokesčius). Darbas legalus, todel yra visos socialines garantijos.

Dieninio skyriaus studentai gali padirbeti Graikijoje ir Kipre pagal WORK & TRAVEL programą . Darbas Aptarnavimo sektoriuje min 3 men. Registruotis jau dabar. Iki Balandzio 5 dienos akcija programos mokesciui.
*****
Platesne info: Laisves al. 45-206, Kaunas, Tel. ***** , *****
*****; *****
darbas jaunimui graikijos - nuotrauka 1