Xiaomi Mi3 Snapdragon 4 x 2.2ghz procesorius

kaina: 279 €(963,33 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Xiaomi telefonai yra vieni populiariausių pasaulyje, kompanija per praėjusį pusmetį pardavė daugiau kaip 26 milijonus telefonų. Galingi Xiaomi telefonai lenkia netgi Samsung ir Apple gamintojus. Xiaomi - tai telefonai verti būti jūsų. Xiaomi Mi3 - yra ultra galingas telefonas, kuris turi galingiausias specifikacijas, galingą Snapdragon 2.3Ghz keturių branduolių procesorių net 2GB operatyviąją atmintį ir visas kitas technologijas, kas yra reikalinga ultra greitam telefono veikimui.

SnapDragon 2.3GHZ keturių branduolių procesorius

Ūnikaliai greitas ir žaibiška sparta atliekantis visas užduotis SnapDragon procesorius. SnapDragon yra vienas pirmaujančių procesorių gamintojų pasaulyje, kuris lenkia daugelį kitų gamintoju savo greita sparta ir greičiu. SnapDragon procesorius paspartins jūsų darbą daugiau nei 140% taip jūs galėsite taupyti savo laiką ir mėgautis dideliu greičiu.

Retina ekranas 1080 x 1920

Xiaomi Mi3 turi ypatingai ryškios rezoliucijos retina ekraną, kuris video pavers dar ryškesniais ir malonesniais akiai, su šios Retina technologijos ekranu jūs matysite vaizdus dar ryškesnius, o filmų ir video klipų žiūrėjimas taps tikra pramoga.

13 megapikselių kamera

Su 13 megapikselių kamera jūs galėsite fotografuoti aukščausios kokybės vaizdus ir lengvai juos talpinti į savo Facebook paskirtį ar tiesiog kolekcionuoti albumus telefone. Su 16GB atmintimi jūs galėsite turėti tūkstančius nuotraukų savo albumuose. Leiskite savo draugams pamatyti tik aukščiausios kokybės nuotraukas.

Ekranas:

5 "Raiška 1920 * 1080, PPI441 IPS /

Procesorius:

Keturių branduolių Snapdragon 800 2.3GHz

Operatyvioji atmintis:

2GB RAM

Operacinė sistema;

Android 4.3

Kamera:

13 megapikselių

Baterija;

3050mAh

Kodėl mes?
Nemokamas prekės draudimas perkant prekę išsimokėtinai.
2 metų garantinis servisas, kuris atliekamas Lietovoje.
Pirmą gaukite prekę, o atsiskaitykite per 45 dienas su Sving paslauga.
Nemokamas Express, pristatymas visoje Lietuvoje, o ekonominis pristatymas ne tik Jums nieko nekainuos, bet Jūs gausite 10EU nuolaidą prekei.
Užsisakykite telefoną šiandien ir mes jį Jums pristatysime į namus:
Internetinė parduotuvė - *****
MB ,,Imperium Aeternum'' Įmonės kodas - *****
Darbo laikas 11:00-22:00 nuo Pirmadienio iki Penktadienio.
Telefono numeris: *****
Kontaktinis asmuo - Martynas G.
xiaomi mi3 snapdragon 4 x 2 - nuotrauka 1 xiaomi mi3 snapdragon 4 x 2 - nuotrauka 2