Onda V***** *****.*****" Retina ekranas

kaina: 229 €(790,69 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

www.lektro.lt 


Onda V***** planšetinis kompiuteris yra kompiuteris žudikas – su galingiausiu greičiu, ultra sparta ir galingiausiom specifikacijom, kokias tik gali turėti planšetinis kompiuteris!

Aukštos rezoliucijos retina ekranas!

Planšetinis kompiuteris turi *****x***** retiną ekraną, kuris ypatingai pagyvina kompiuterio spalvas ir leidžia filmus bei video klipus peržvelgti realistiškai. Dar gyvesnės spalvos ir gražesnis vaizdas su Retina ekranu!

Galingas greitis!

Onda V***** gali jums pasiūlyti yptaingai didelę spartą – net aštuonių branduolių procesorius, kuris kiekvieną operaciją padalins kiekvienam branduoliui, todėl bet koks veiksmas bus atliktas žaibišku greičiu. Onda V***** turi delės talpos vidinę atmintį – net *****GB, tai leis jums vykdyti daug užduočių vienu metu, o kompiuterio greitis išliks toks pats.Platus *****.***** colių ekranas!

Onda V***** planšetinis kompiuteris turi platų *****.***** colių ekraną su kuriuo vaizdą galėsite matyti dar plačiau! Pajuskite gyvus efektus plačiame ekrane su Onda V*****!Nauja Android *****.***** operacinė sistema!

Planšetinis kompiuteris turi naują Android *****.***** operacinę sistemą, kuri jums pateiks dar daugiau malonumų ir pramogų. Android ko gero pati draugiškiausia ir lanksčiausia operacinė sistema, kuri buvo ir yra kadanors sukurta. Planšetinis kompiuteris turi net *****GB atmintį su kuria galėsite turėti daugiau nei ***** filmų, ***** dainų, ***** video klipų ir dar jums liks papildomos atminties – išlaikyti maksimaliai gerai spartai.Galinga *****MP kamera!

Paverskite savo nuotraukas realistiškais vaizdais su galinga *****MP kamera, kuri jums pasiūlys itin aukštos kokybės nuotraukas. Nuotraukas jūs galėsite lengvai pasidalinti su draugais Facebook‘e vvos kelių mygtukų paspaudimu.


Modelis

Onda v*****

Ekrano informacija

*****,***** colių ekranas

Ekrano rezoliucija

*****x***** *****: *****

Procesorius

Allwinner A***** Aštuonių branduolių

Operacinė sistema

Android *****.*****

RAM

*****GB

Disko talpa

*****GB

Kodėl mes?
Nemokamas prekės draudimas perkant prekę išsimokėtinai.
***** metų garantinis servisas, kuris atliekamas Lietovoje.
Pirmą gaukite prekę, o atsiskaitykite per ***** dienas su Sving paslauga.
Nemokamas Express, pristatymas visoje Lietuvoje, o ekonominis pristatymas ne tik Jums nieko nekainuos, bet Jūs gausite *****EU nuolaidą prekei.
Užsisakykite telefoną šiandien ir mes jį Jums pristatysime į namus:
Internetinė parduotuvė ***** www.lektro.lt 
MB ,,Imperium Aeternum&#*****;&#*****; Įmonės kodas ***** *****
Darbo laikas *****:*****:***** nuo Pirmadienio iki Penktadienio.
Telefono numeris: *****
Kontaktinis asmuo ***** Martynas G.
onda v989 9 7 retina ekranas - nuotrauka 1