Onda V989 9.7" Retina ekranas

kaina: 229 €(790,69 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

*****


Onda V989 planšetinis kompiuteris yra kompiuteris žudikas – su galingiausiu greičiu, ultra sparta ir galingiausiom specifikacijom, kokias tik gali turėti planšetinis kompiuteris!

Aukštos rezoliucijos retina ekranas!

Planšetinis kompiuteris turi 2048x1536 retiną ekraną, kuris ypatingai pagyvina kompiuterio spalvas ir leidžia filmus bei video klipus peržvelgti realistiškai. Dar gyvesnės spalvos ir gražesnis vaizdas su Retina ekranu!

Galingas greitis!

Onda V989 gali jums pasiūlyti yptaingai didelę spartą – net aštuonių branduolių procesorius, kuris kiekvieną operaciją padalins kiekvienam branduoliui, todėl bet koks veiksmas bus atliktas žaibišku greičiu. Onda V989 turi delės talpos vidinę atmintį – net 2GB, tai leis jums vykdyti daug užduočių vienu metu, o kompiuterio greitis išliks toks pats.Platus 9.7 colių ekranas!

Onda V989 planšetinis kompiuteris turi platų 9.7 colių ekraną su kuriuo vaizdą galėsite matyti dar plačiau! Pajuskite gyvus efektus plačiame ekrane su Onda V989!Nauja Android 4.4 operacinė sistema!

Planšetinis kompiuteris turi naują Android 4.4 operacinę sistemą, kuri jums pateiks dar daugiau malonumų ir pramogų. Android ko gero pati draugiškiausia ir lanksčiausia operacinė sistema, kuri buvo ir yra kadanors sukurta. Planšetinis kompiuteris turi net 32GB atmintį su kuria galėsite turėti daugiau nei 10 filmų, 1000 dainų, 100 video klipų ir dar jums liks papildomos atminties – išlaikyti maksimaliai gerai spartai.Galinga 8MP kamera!

Paverskite savo nuotraukas realistiškais vaizdais su galinga 8MP kamera, kuri jums pasiūlys itin aukštos kokybės nuotraukas. Nuotraukas jūs galėsite lengvai pasidalinti su draugais Facebook‘e vvos kelių mygtukų paspaudimu.


Modelis

Onda v989

Ekrano informacija

9,7 colių ekranas

Ekrano rezoliucija

2048x1536 (4: 3)

Procesorius

Allwinner A80 Aštuonių branduolių

Operacinė sistema

Android 4.4

RAM

2GB

Disko talpa

32GB

Kodėl mes?
Nemokamas prekės draudimas perkant prekę išsimokėtinai.
2 metų garantinis servisas, kuris atliekamas Lietovoje.
Pirmą gaukite prekę, o atsiskaitykite per 45 dienas su Sving paslauga.
Nemokamas Express, pristatymas visoje Lietuvoje, o ekonominis pristatymas ne tik Jums nieko nekainuos, bet Jūs gausite 10EU nuolaidą prekei.
Užsisakykite telefoną šiandien ir mes jį Jums pristatysime į namus:
Internetinė parduotuvė - *****
MB ,,Imperium Aeternum'' Įmonės kodas - *****
Darbo laikas 11:00-22:00 nuo Pirmadienio iki Penktadienio.
Telefono numeris: *****
Kontaktinis asmuo - Martynas G.
onda v989 9 7 retina ekranas - nuotrauka 1